08/03/2015 15:40Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | 1 - 1 | LB | |
14/03/2015 18:00Β2 Κατηγορία | SPORTING CLUB - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 3 - 2 | LB | |
23/03/2015 20:00Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | 3 - 6 | LB | |
28/03/2015 21:10Β2 Κατηγορία | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 4 - 2 | LB | |
05/04/2015 12:20Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ | 1 - 7 | LB | |
10/05/2015 15:40Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΝΙΚΑΙΑ FC | 2 - 8 | LB | |
24/05/2015 20:30Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ | 2 - 5 | LB | |
28/05/2015 21:15Β2 Κατηγορία | South Coast Capitals - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 6 - 0 | LB | |
26/09/2015 18:00Β2 Κατηγορία | ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 5 - 2 | LWB | |
10/10/2015 19:35Β2 Κατηγορία | ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 10 - 2 | LWB | |
17/10/2015 18:00Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΛΥΚΟΙ 2014 | 1 - 3 | LWB | |
25/10/2015 15:00Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ | 5 - 4 | LWB | |
15/11/2015 13:20Β2 Κατηγορία | ΝΙΚΑΙΑ FC - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 3 - 1 | LWB | |
18/11/2015 19:30Β1 Κατηγορία | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ | 2 - 1 | LB | |
22/11/2015 13:20Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ | 1 - 7 | LWB | |
28/11/2015 19:35Β2 Κατηγορία | ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 2 - 3 | LWB | |
05/12/2015 21:10Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ | 1 - 3 | LWB | |
13/12/2015 18:20Β1 Κατηγορία | PARTIZANI - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ | 4 - 2 | LB | |
14/12/2015 21:10Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ | 1 - 9 | LWB | |
19/12/2015 19:35Β2 Κατηγορία | TRELLEBORG - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 5 - 0 | LWB | |
22/12/2015 20:15Κύπελλο | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - DHL | 4 - 3 | LWB | |
11/01/2016 21:10Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | 1 - 4 | LWB | |
16/01/2016 21:10Β2 Κατηγορία | ALEMAO FC - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 3 - 1 | LWB | |
23/01/2016 19:35Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. | 2 - 11 | LWB | |
30/01/2016 18:00Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ | 9 - 2 | LWB | |
06/02/2016 21:10Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | 1 - 6 | LWB | |
14/02/2016 20:00Β2 Κατηγορία | ΛΥΚΟΙ 2014 - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 9 - 1 | LWB | |
21/02/2016 13:20Β2 Κατηγορία | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 5 - 1 | LWB | |
28/02/2016 16:40Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ | 1 - 6 | LWB | |
06/03/2016 21:30Β2 Κατηγορία | ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 1 - 0 | LWB | |
10/03/2016 21:10Β1 Κατηγορία | ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 0 - 3 | LB | |
12/03/2016 19:35Κύπελλο | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 3 - 1 | LWB | |
17/03/2016 21:10Κύπελλο | CLASS - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ | 2 - 0 | LB | |
20/03/2016 13:20Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΝΙΚΑΙΑ FC | 4 - 9 | LWB | |
23/03/2016 21:15Β1 Κατηγορία | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | 2 - 4 | LB | |
02/04/2016 19:35Β2 Κατηγορία | ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 2 - 4 | LWB | |
04/04/2016 21:10Α Κατηγορία | ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS | 1 - 2 | LB | |
09/04/2016 18:00Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣ | 0 - 2 | LWB | |
09/04/2016 21:10Α Κατηγορία | CLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ | 2 - 1 | LB | |
16/04/2016 19:35Β2 Κατηγορία | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 0 - 0 | LWB | |
25/04/2016 21:25Β2 Κατηγορία | ΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 2 - 2 | LWB | |
07/05/2016 18:00Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - TRELLEBORG | 1 - 8 | LWB | |
16/05/2016 21:15Β2 Κατηγορία | ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 9 - 3 | LWB | |
21/05/2016 19:35Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ALEMAO FC | 3 - 5 | LWB | |
22/05/2016 19:00Α Κατηγορία | CLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ | 5 - 1 | LB | |
04/09/2016 16:40Α Κατηγορία | CLASS - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ | 3 - 0 | LB | |
22/09/2016 21:10Α Κατηγορία | SPORTING CLUB - CLASS | 0 - 4 | LB | |
25/09/2016 21:30Β1 Κατηγορία | ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 6 - 1 | LWB | |
02/10/2016 13:20Β1 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ | 2 - 2 | LWB | |
09/10/2016 15:00Β1 Κατηγορία | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 1 - 2 | LWB | |
16/10/2016 20:00Β1 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ | 0 - 3 | LWB | |
22/10/2016 19:35Β1 Κατηγορία | ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 6 - 5 | LWB | |
24/10/2016 19:45Β2 Κατηγορία | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - LOCO FAMILY | 3 - 2 | LB | |
25/10/2016 21:10Β2 Κατηγορία | ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΜΒΡΟΣ | 0 - 4 | CF | |
30/10/2016 16:40Β1 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - DOGGERS F.C.A | 0 - 2 | LWB | |
31/10/2016 19:45Β2 Κατηγορία | ΙΜΒΡΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ | 1 - 7 | CF | |
05/11/2016 19:35Β1 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ | 1 - 5 | LWB | |
27/11/2016 16:40Β1 Κατηγορία | LODGE FC - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 5 - 3 | LWB | |
30/11/2016 19:30Β2 Κατηγορία | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - INTERNATIONAL PLAYERS | 5 - 3 | LB | |
04/12/2016 18:20Β1 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 2 - 7 | LWB | |
10/12/2016 19:35Β1 Κατηγορία | ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 1 - 2 | LWB | |
18/12/2016 16:40Β1 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - BLUE | 0 - 4 | LWB | |
08/01/2017 13:20Β1 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ALEMAO FC | 3 - 5 | LWB | |
15/01/2017 18:20Β1 Κατηγορία | ΛΥΚΟΙ 2014 - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 4 - 2 | LWB | |
16/01/2017 21:00Β2 Κατηγορία | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ | 1 - 3 | LB | |
25/01/2017 20:00Β2 Κατηγορία | DHL - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ | 3 - 3 | LB | |
22/01/2017 20:00Β1 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ | 2 - 4 | LWB | |
04/02/2017 18:00Β1 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ | 4 - 4 | LWB | |
12/02/2017 13:20Β1 Κατηγορία | ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 6 - 3 | LWB | |
19/02/2017 15:00Β1 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ | 6 - 2 | LWB | |
22/02/2017 19:30Β2 Κατηγορία | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | 1 - 2 | LB | |
04/03/2017 18:00Β1 Κατηγορία | DOGGERS F.C.A - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 5 - 2 | LWB | |
02/03/2017 20:15Κύπελλο | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - INTERNATIONAL PLAYERS | 1 - 4 | LWB | |
11/03/2017 18:00Β1 Κατηγορία | ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 4 - 1 | LWB | |
13/03/2017 19:45Β2 Κατηγορία | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ | 1 - 4 | LB | |
19/03/2017 13:20Β1 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | 4 - 2 | LWB | |
27/03/2017 21:20Β2 Κατηγορία | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ATLETICO SOUTH COAST | 1 - 3 | LB | |
03/04/2017 19:45Β2 Κατηγορία | ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ | 0 - 1 | LB | |
29/05/2017 20:30SUMMER CUP GROUP C 2017 | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΙΚΑΡΟΣ | 1 - 3 | LB | |
05/06/2017 20:40SUMMER CUP GROUP C 2017 | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ | 1 - 4 | LB | |
02/10/2017 21:20Β2 Κατηγορία | ATLETICO SOUTH COAST - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ | 2 - 2 | LB | |
23/10/2017 19:40Β2 Κατηγορία | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | 3 - 0 | LB | |
06/11/2017 19:45Β2 Κατηγορία | ΙΜΒΡΟΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ | 0 - 1 | LB | |
20/11/2017 19:45Β2 Κατηγορία | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΕΣ ΣΕΠΑ | 0 - 2 | LB | |
08/01/2018 21:15Β2 Κατηγορία | ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ | 2 - 1 | LB | |
14/01/2018 11:40Β1 Κατηγορία | ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - Α.Ο ΒΑΡΗΣ | 4 - 2 | LB | |
21/01/2018 13:20Β1 Κατηγορία | Α.Ο ΒΑΡΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ | 0 - 6 | LB | |
04/02/2018 15:00Β1 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ | 4 - 2 | LB | |
12/02/2018 19:45Β2 Κατηγορία | INTERNATIONAL PLAYERS - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ | 2 - 3 | LB | |
12/03/2018 19:45Β2 Κατηγορία | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΙΜΒΡΟΣ | 1 - 3 | LB | |
18/03/2018 15:00Β1 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΛΥΚΟΙ 2014 | 1 - 2 | LB | |
02/04/2018 19:50Β2 Κατηγορία | ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΕΣ ΣΕΠΑ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ | 7 - 1 | LB | |
16/04/2018 20:00Β2 Κατηγορία | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ | 3 - 1 | LB | |
30/04/2018 21:10Β2 Κατηγορία | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - WEST PRIEST | 2 - 7 | LB | |
08/10/2018 21:20LEAGUE A/M MID-WEEK | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ | 3 - 7 | LB | |
28/10/2018 19:20B1 League | GREEK FORUM REFUGEES - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ | 1 - 11 | LB | |
22/09/2019 13:30Κύπελλο | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - Α.Ο ΒΑΡΗΣ | 5 - 2 | LB | |
06/10/2019 16:20B1 League | Α.Ο ΒΑΡΗΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ | 5 - 2 | LB | |