ΟΠΑΠ-ΩΡΙΩΝΑΣ 4-3

Ωραίο θέαμα  και πολλά γκολ πρόσφερε το παιχνίδι ΟΠΑΠ - ΩΡΙΩΝΕΣ. Τελικό αποτέλεσμα 4-3 με νικήτρια την ομάδα του ΟΠΑΠ. Ο ΟΠΑΠ μπήκε δυνατά στο παιχνίδι επικράτησε των αντιπάλων και προηγήθηκε στο σκορ με 2-0 με γκολ του ΠΑΠΙΚΙΑΝ και ένα ακόμα του ΤΑΚΤΙΚΟΥ. Αυτό ήταν και το σκορ του ημιχρόνου αφού οι του ΟΠΑΠ δεν κατάφεραν να μετουσιώσουν σε γκολ τις ευκαιρίες που δημιούργησαν. Στο 2ο ημίχρονο οι ΩΡΙΩΝΕΣ ήταν η ομάδα που μπήκε καλύτερα στο γήπεδο και κατάφερε νωρίς (στο 10) να μειώσει σε 2-1 με πολύ ωραίο γκολ (απευθείας εκτέλεση φάουλ). Ο ΟΠΑΠ αντέδρασε και με ωραίο γκολ του Ζάχου (εξαιρετικό τελείωμα από την τελική γραμμή και δίπλα από το δοκάρι). Όμως οι ΩΡΙΩΝΕΣ δεν είχαν πει την τελευταία τους λέξη και κατάφεραν να πετύχουν 2 γκολ να ισοφαρίσουν στο πεντάλεπτο πριν την λήξη και το ματς να γίνει θρίλερ το οποίο είχε ευτυχή κατάληξη για τον ΟΠΑΠ με καταπληκτική εκτέλεση φάουλ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ στο τελευταίο λεπτό του αγώνα. Από τον ΟΠΑΠ όλοι είχαν εξαιρετική απόδοση. MVP του παιχνιδιού ο ΚΑΚΟΓΛΕΠΗΣ.

ΟΠΑΠ
ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ, ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ, ΠΑΠΙΚΙΑΝ, ΡΑΤΗΣ, ΚΑΚΟΓΛΕΠΗΣ,  ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΑΝΤ. ΣΚΟΡΔΑΣ, ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΑΚΤΙΚΟΣ