ΟΠΑΠ-ΩΡΙΩΝΑΣ 3-2

Ενα αρκετά ωραίο παιχνίδι διεξήχθη  με αντιπάλους τις ομάδες του ΟΠΑΠ και του ΩΡΙΩΝΑ. Η ομάδα του ΟΠΑΠ μπήκε δυνατά στο παιχνίδι με στόχο να επιβληθεί από την αρχή. Κάτι που η αλήθεια είναι ότι το κατάφερε προηγούμενη στο σκορ με γκολ του ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ μόλις στο 6'. Ακολούθησαν 2-3 μεγάλες χαμένες ευκαιρίες έως το 30' που ο ΟΠΑΠ είχε την απόλυτη υπεροχή και όπως γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις εάν δεν επιτυχής γκολ, τότε ο νόμος του ποδοσφαίρου λέει οτι θα τιμωρηθείς και θα δεχθείς εσύ το γκολ. Το 1-1 ήταν και το αποτέλεσμα του ημιχρόνου. Στο 2ο ημίχρονο και πάλι ο ΟΠΑΠ μπήκε δυνατά πέτυχε δύο γκολ με τον ΤΑΚΤΙΚΟ έχασε και μερικές ακόμα ευκαιρίες για να γίνει το τελικό 3-2 λόγο πριν το τέλος του παιχνιδιού σε μια από τις αντεπιθεσεις του ΩΡΙΩΝΑ που δεν παράτησε σε κανένα σημείο το παιχνίδι παίζοντας μάλιστα σχεδόν σε όλο το 2ο ημίχρονο με 10 παίκτες(λόγο τραυματισμού) .

ΟΠΑΠ
ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ, ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ, ΨΑΡΟΣ, ΚΑΤΣΙΡΟΥΜΠΑΣ, ΡΑΤΗΣ,  ΣΚΟΡΔΑΣ,  ΨΥΧΗΣ, ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ, ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΟΥΡΛΗΣ