Ο Κυπελλούχος Απόλλων έκανε το πρώτο βήμα
![](https://anexartito.com/images/IMG_20220616_174827_311.jpg)
Το πρώτο βήμα για την επόμενη φάση του Κυπέλλου έκανε ο κάτοχος του τροπαίου Απόλλων εναντίον της εξαιρετικής ομάδας του ΠΑΟ Κραναας. Η εμπειρία και η ποιότητα τησ ομάδας του Κουζουπη δεν άφησαν περιθώρια στους νεοφώτιστους και νεαρούς του ΠΑΟ ΚΡΑΝΑΑΣ με το τελικού 5-0 να αντικατοπτριζει την ανωτερότητα τους.Ο Κραναας διαθέτει εξαιρετικό σύνολο και άριστη οργάνωση και σίγουρα μας έχει εκπλήξει όλους ευχάριστα.