22/11/2015 21:30Β2 Κατηγορία | ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ALEMAO FC | 4 - 1 | FW | |
29/11/2015 20:00Β2 Κατηγορία | ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ | 3 - 2 | FW | |
13/12/2015 11:40Β2 Κατηγορία | ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ | 1 - 0 | FW | |
20/12/2015 16:40Β2 Κατηγορία | ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΛΥΚΟΙ 2014 | 1 - 1 | FW | |
10/01/2016 21:30Β2 Κατηγορία | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ | 6 - 0 | FW | |
17/01/2016 13:20Β2 Κατηγορία | ΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ | 6 - 3 | FW | |
24/01/2016 16:40Β2 Κατηγορία | ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ | 2 - 3 | FW | |
31/01/2016 11:40Β2 Κατηγορία | ΝΙΚΑΙΑ FC - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ | 6 - 4 | FW | |
07/02/2016 16:40Β2 Κατηγορία | ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ | 4 - 2 | FW | |
28/02/2016 16:40Β2 Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ | 1 - 6 | FW | |
06/03/2016 13:20Β2 Κατηγορία | ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - TRELLEBORG | 1 - 5 | FW | |
17/03/2016 21:10Κύπελλο | CLASS - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ | 2 - 0 | FW | |
21/03/2016 21:20Β2 Κατηγορία | ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | 1 - 0 | FW | |
08/05/2016 16:40Β2 Κατηγορία | ΛΥΚΟΙ 2014 - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ | 4 - 2 | FW | |
22/05/2016 15:00Β2 Κατηγορία | ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ | 3 - 4 | FW | |
07/09/2016 21:10Α Κατηγορία | South Coast Capitals - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ | 4 - 1 | CB | |
18/09/2016 21:30Κύπελλο | ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - PRANVERA | 1 - 5 | FW | |
24/09/2016 19:35Α Κατηγορία | ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 3 - 2 | CB | |
02/10/2016 16:40Α Κατηγορία | ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - PRANVERA | 1 - 4 | CB | |
02/10/2016 18:20Β1 Κατηγορία | ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 0 - 2 | FW | |
08/10/2016 19:35Β1 Κατηγορία | ΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ | 3 - 1 | FW | |
06/11/2016 13:20Α Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ | 3 - 3 | CB | |
06/11/2016 16:40Β1 Κατηγορία | ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ | 3 - 1 | FW | |
11/12/2016 20:00Β1 Κατηγορία | ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - DOGGERS F.C.A | 3 - 4 | FW | |
15/01/2017 16:40Β1 Κατηγορία | Α.Ο ΒΑΡΗΣ - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ | 4 - 5 | FW | |
12/02/2017 18:20Β1 Κατηγορία | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ | 2 - 4 | CB | |
14/02/2017 21:10Α Κατηγορία | ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ | 4 - 2 | CB | |
05/03/2017 16:40Β1 Κατηγορία | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - Α.Ο ΒΑΡΗΣ | 9 - 1 | CB | |
05/03/2017 20:00Α Κατηγορία | PRANVERA - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ | 3 - 3 | CB | |
11/03/2017 19:35Α Κατηγορία | ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ | 3 - 1 | CB | |
12/03/2017 16:40Β1 Κατηγορία | LODGE FC - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 1 - 2 | CB | |
19/03/2017 16:40Β1 Κατηγορία | ALEMAO FC - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 1 - 1 | CB | |
26/03/2017 15:00Α Κατηγορία | ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ANDALUCIA | 0 - 1 | CB | |
02/04/2017 16:40Β1 Κατηγορία | BLUE - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 5 - 1 | CB | |
09/04/2017 18:20Β1 Κατηγορία | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 1 - 1 | CB | |
13/05/2017 19:35Α Κατηγορία | SPORTING CLUB - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ | 1 - 4 | CB | |
27/05/2017 21:00Β1 Κατηγορία | ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 1 - 1 | CB | |
01/10/2017 18:20Β1 Κατηγορία | ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 2 - 1 | CB | |
15/10/2017 16:40Β1 Κατηγορία | ALEMAO FC - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 6 - 7 | CB | |
30/10/2017 21:30Κύπελλο | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | 4 - 0 | CB | |
12/11/2017 18:20Β1 Κατηγορία | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 3 - 4 | CB | |
03/12/2017 16:40Β1 Κατηγορία | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ | 2 - 2 | CB | |
10/12/2017 18:20Β1 Κατηγορία | Α.Ο ΒΑΡΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 1 - 4 | CB | |
07/01/2018 18:20Β1 Κατηγορία | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ | 0 - 6 | CB | |
28/01/2018 16:40Β1 Κατηγορία | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 5 - 4 | CB | |
04/03/2018 16:40Β1 Κατηγορία | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | 3 - 3 | CB | |
15/04/2018 16:40Β1 Κατηγορία | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - Α.Ο ΒΑΡΗΣ | 5 - 2 | CB | |
06/05/2018 16:40Β1 Κατηγορία | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΠΑΠΑΓΟΣ | 1 - 0 | CB | |
20/05/2018 18:20Κύπελλο | ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 6 - 0 | CB | |
21/10/2018 16:40B1 League | Α.Ο ΒΑΡΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 1 - 2 | CB | |
04/11/2018 16:40B1 League | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 1 - 3 | CB | |
18/11/2018 16:40B1 League | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ | 4 - 1 | CB | |
18/11/2018 16:40B1 League | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ | 4 - 1 | CB | |
02/12/2018 16:40B1 League | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ | 1 - 2 | CB | |
16/12/2018 16:40B1 League | ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 2 - 2 | CB | |
13/01/2019 16:40B1 League | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 0 - 7 | CB | |
10/02/2019 16:40B1 League | ΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 2 - 5 | CB | |
24/02/2019 16:40B1 League | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ | 3 - 0 | CB | |
10/11/2019 16:40B1 League | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - HEALTH LAB | 8 - 1 | FW | |
16/11/2019 20:00LEAGUE A/W WEEKEND | ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ | 1 - 1 | FW | |
17/11/2019 16:40B1 League | ΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 1 - 5 | FW | |
01/12/2019 18:30LEAGUE A/W WEEKEND | ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | 1 - 1 | FW | |
08/12/2019 18:20LEAGUE A/W WEEKEND | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ | 0 - 5 | FW | |
15/12/2019 20:10LEAGUE A/W WEEKEND | ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | 8 - 5 | FW | |
01/11/2020 20:00ELITE 2 | ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ | 9 - 1 | FW | |
10/10/2021 18:30ELITE 2 | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 4 - 1 | FW | |
02/10/2022 19:30PREMIER 1 LEAGUE | ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 2 - 4 | FW | |