Εκτύπωση

ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΑΕΤΟΣ 2-2

Πιο δυνατά μπήκε στο πρώτο δεκάλεπτο ο Ήφαιστος με αποτέλεσμα να χάσει και πέναλτι(απέκρουσε ο Νταφος).Μετά το πέναλτι ο Αετός  πήρε το παιχνίδι στα χέρια του  και με ωραία ανάπτυξη έκανε το 1-0 με τον Ibraim ,ο οποίος πέτυχε το 4 γκολ σε 4 εμφανίσεις με την ομάδα.Στα επόμενα 5 λεπτά ο Ήφαιστος γύρισε το ματς με δύο τραγικά λάθη της άμυνας του Αετού. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Αετός ήταν κυρίαρχος και δεν άφησε τον Ήφαιστο να κάνει το παιχνίδι του.Η είσοδος τον Βαρδουση,Αθανασόπουλου,Ισμαήλ ανέβασε τον Αετο.Ο Τζορτζ με ωραίο σουτ έκανε το 2-2.Νταφος(Δοξας) Σουλτσε,Μαξιμ,Αρμπετ (Καραγκουνης)Geraldo(Mamadu)Λωλης(Ισμαήλ)Φραγκιουδάκης (Βαρδουσης)Μαριος(Νταλας)Σαϊνοπουλος (Αθανασόπουλος).ενώ στον πάγκο έμειναν Κωστας Νταφος,Βαλσιν και Καλογερης .