ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2013

Αγώνες

     
14/09/2013 19:35Α' ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - CLASS
4 - 1
LM 
21/09/2013 21:10ΚύπελλοCOBRA F.C. - CLASS
2 - 0
RB  
25/09/2013 19:30Α' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΚΡΗΤΩΝ - CLASS
2 - 2
RM 
06/10/2013 19:00Α' ΚατηγορίαCOBRA F.C. - CLASS
2 - 0
LWB
06/10/2013 19:00Α' ΚατηγορίαCOBRA F.C. - CLASS
2 - 0
LWB
06/10/2013 19:00Α' ΚατηγορίαCOBRA F.C. - CLASS
2 - 0
LWB
09/10/2013 19:30Α' ΚατηγορίαCLASS - ΙΚΑΡΟΣ
4 - 2
LWB
19/10/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
3 - 1
LWB  
02/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 0
LWB
02/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 0
LWB
10/11/2013 19:00Α' ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - CLASS
2 - 3
LWB 
10/11/2013 19:00Α' ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - CLASS
2 - 3
LWB 
16/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - CLASS
2 - 2
LWB 
23/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - NORTH UNION
2 - 0
LWB
01/12/2013 19:00Α' ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
1 - 2
LWB
05/01/2014 19:00Α' ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - CLASS
1 - 6
LWB 
12/01/2014 20:40Α' ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
2 - 5
LWB
26/01/2014 15:40Α' ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
0 - 5
LWB
01/02/2014 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
4 - 0
LWB 
09/02/2014 19:00Α' ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΚΡΗΤΩΝ
5 - 3
LWB 
15/02/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - COBRA F.C.
2 - 3
LWB
15/02/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - COBRA F.C.
2 - 3
LWB
19/02/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
4 - 2
LWB
26/02/2014 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - DHL
5 - 2
LWB 
19/02/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
4 - 2
LWB
15/03/2014 21:10Α' ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - CLASS
4 - 2
LWB
20/03/2014 21:15Α' ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - CLASS
2 - 6
LWB
23/03/2014 17:20Α' ΚατηγορίαCLASS - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 1
LWB 
29/03/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
8 - 0
LWB
06/04/2014 17:20Α' ΚατηγορίαNORTH UNION - CLASS
0 - 1
LWB
13/04/2014 19:00Α' ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 1
LWB 
26/04/2014 18:00Α' ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - CLASS
1 - 1
LWB  
03/05/2014 19:35Α' ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 1
LWB 
17/05/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
1 - 3
LWB
24/05/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - SQUADRA AZZURRA F.C.
2 - 1
LWB
06/09/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
0 - 2
LWB
13/09/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
4 - 1
LWB
18/09/2014 21:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - AJAX
3 - 1
LWB 
27/09/2014 21:10ΚύπελλοΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
1 - 5
LWB
04/10/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 2
LWB
15/10/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - CLASS
3 - 4
LWB
25/10/2014 18:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
2 - 1
LWB
02/11/2014 14:00Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - CLASS
1 - 2
LWB  
09/11/2014 12:20Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
LWB
15/11/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαSIERRA MAESTRA - CLASS
0 - 1
LWB
19/11/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
0 - 4
LWB
29/11/2014 18:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2 - 0
LWB  
07/12/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαDHL - CLASS
2 - 2
LWB
14/12/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - SQUADRA AZZURRA F.C.
3 - 2
LWB
21/12/2014 17:20ΚύπελλοCLASS - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
4 - 1
LWB
10/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
8 - 2
LWB
18/01/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - CLASS
0 - 3
LWB
24/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 1
LWB 
31/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - CLASS
2 - 1
LWB
14/02/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
LWB
21/02/2015 19:35ΚύπελλοΙΚΑΡΟΣ - CLASS
1 - 4
LWB
05/03/2015 21:30Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS
2 - 3
LWB 
08/03/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
6 - 2
LWB 
14/03/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - CLASS
0 - 0
LWB
22/03/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαCLASS - NORTH UNION
4 - 2
LWB
29/03/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
0 - 4
LWB 
04/04/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαCLASS - SIERRA MAESTRA
0 - 0
LWB
15/04/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΙΚΑΡΟΣ
2 - 1
LWB
25/04/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
1 - 2
LWB
03/05/2015 19:00ΚύπελλοCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 1
LWB
10/05/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαCLASS - DHL
2 - 0
LWB
17/05/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
1 - 1
LWB 
27/05/2015 21:30ΚύπελλοSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
1 - 2
LWB
01/06/2015 20:00Α΄ ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - CLASS
1 - 5
LWB
07/06/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 2
LWB
06/09/2015 20:00Α ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
1 - 3
LWB
12/09/2015 18:00Α ΚατηγορίαCLASS - SPORTING CLUB
3 - 1
LWB
20/09/2015 16:40Α ΚατηγορίαANDALUCIA - CLASS
2 - 4
LWB 
23/09/2015 21:10ΚύπελλοΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - South Coast Capitals
5 - 5
AM
27/09/2015 20:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
4 - 0
LWB
04/10/2015 16:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 3
LWB
07/10/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 3
AM
11/10/2015 15:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
1 - 0
LWB 
15/10/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
2 - 1
AM 
17/10/2015 17:30Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS
1 - 3
LWB
21/10/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 6
AM
26/10/2015 21:30Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 0
LWB
28/10/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
5 - 0
AM
31/10/2015 19:35Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - CLASS
0 - 4
LWB 
04/11/2015 19:30Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ
7 - 6
AM 
07/11/2015 18:00Α ΚατηγορίαCLASS - DHL
6 - 1
LWB 
12/11/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 1
AM
16/11/2015 19:45Α ΚατηγορίαROMA - CLASS
2 - 2
LWB 
18/11/2015 19:30Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
6 - 2
AM 
25/11/2015 21:10Α ΚατηγορίαRAINBOW - CLASS
1 - 3
LWB
29/11/2015 20:00Α ΚατηγορίαCLASS - SQUADRA AZZURRA F.C.
1 - 0
LWB
01/12/2015 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - South Coast Capitals
0 - 5
AM
05/12/2015 18:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
3 - 2
LWB  
08/12/2015 20:20Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
6 - 3
AM
13/12/2015 15:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3 - 0
LWB  
17/12/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
3 - 0
AM
20/12/2015 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - PARTIZANI
0 - 3
AM 
13/01/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΙΚΑΡΟΣ
1 - 3
LWB
24/01/2016 15:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES
2 - 0
LWB
28/01/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 9
AM 
06/02/2016 19:35Α ΚατηγορίαSPORTING CLUB - CLASS
1 - 3
LWB
14/02/2016 15:00Α ΚατηγορίαCLASS - ANDALUCIA
2 - 1
LWB
17/02/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
7 - 0
AM
21/02/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - CLASS
0 - 7
LWB 
05/03/2016 19:35Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
2 - 6
LWB
10/03/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 3
AM 
17/03/2016 21:10ΚύπελλοCLASS - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ
2 - 0
LWB
19/03/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
4 - 0
LWB
23/03/2016 21:15Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
2 - 4
AM  
04/04/2016 21:10Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 2
LWB
09/04/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 1
LWB  
13/04/2016 21:20Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 0
AM
16/04/2016 21:10Α ΚατηγορίαDHL - CLASS
1 - 2
LWB 
21/04/2016 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 2
AM
24/04/2016 21:25Α ΚατηγορίαCLASS - ROMA
4 - 2
LWB
05/05/2016 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
1 - 0
AM
15/05/2016 20:00Α ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
2 - 3
LWB 
19/05/2016 21:00Β1 ΚατηγορίαPARTIZANI - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
6 - 4
AM 
22/05/2016 19:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
5 - 1
LWB
26/05/2016 21:00Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
2 - 3
AM 
12/06/2016 20:30Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
0 - 1
LWB
04/09/2016 16:40Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 0
LWB 
11/09/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - CLASS
2 - 6
LWB
22/09/2016 21:10Α ΚατηγορίαSPORTING CLUB - CLASS
0 - 4
LWB  
05/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - CLASS
0 - 3
LWB
13/10/2016 21:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 0
LWB
20/10/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
2 - 2
LWB
27/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 1
LWB
03/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαPRANVERA - CLASS
4 - 2
LWB
09/11/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 4
LWB
17/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - CLASS
1 - 5
LWB
20/11/2016 21:30Α ΚατηγορίαCLASS - ANDALUCIA
3 - 1
LWB
30/11/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
2 - 1
LWB
08/12/2016 20:50Α ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES - CLASS
0 - 5
LWB
05/01/2017 21:00Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
1 - 3
LWB
12/01/2017 21:15Α ΚατηγορίαCLASS - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
3 - 1
LWB
19/01/2017 21:10Α ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - CLASS
0 - 6
LWB
16/02/2017 20:10Α ΚατηγορίαCLASS - SPORTING CLUB
4 - 0
LWB
08/03/2017 21:15Α ΚατηγορίαCLASS - South Coast Capitals
2 - 2
LWB 
09/04/2017 20:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
5 - 1
LWB
30/04/2017 18:20Α ΚατηγορίαANDALUCIA - CLASS
2 - 3
LWB
02/11/2017 21:00Α ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ
2 - 0
LM 
26/11/2017 18:20Α ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES
2 - 0
LM
29/04/2018 20:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 2
CB 
07/05/2018 21:30Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 3
CB
16/05/2018 21:10Α ΚατηγορίαSPORTING CLUB - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 4
CB   
06/06/2018 21:15Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
7 - 0
CB 
19/11/2018 21:20LEAGUE A/M MID-WEEKΙΚΑΡΟΣ - ROMA
0 - 5
CB
01/04/2019 21:15GOLD LEAGUEΙΚΑΡΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 3
CB