ΤΣΕΡΠΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 1970

Αγώνες

     
14/09/2013 19:35Α' ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - CLASS
4 - 1
DM  
21/09/2013 21:10ΚύπελλοCOBRA F.C. - CLASS
2 - 0
CM
25/09/2013 19:30Α' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ - CLASS
2 - 2
CM
06/10/2013 19:00Α' ΚατηγορίαCOBRA F.C. - CLASS
2 - 0
CM 
09/10/2013 19:30Α' ΚατηγορίαCLASS - ΙΚΑΡΟΣ
4 - 2
CM  
19/10/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
3 - 1
CM
02/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 0
CM
02/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 0
CM
10/11/2013 19:00Α' ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - CLASS
2 - 3
CM
10/11/2013 19:00Α' ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - CLASS
2 - 3
CM
16/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - CLASS
2 - 2
CM 
23/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - NORTH UNION
2 - 0
CM
01/12/2013 19:00Α' ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
1 - 2
CM
07/12/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
0 - 2
CM
15/12/2013 20:40Α' ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
CM 
05/01/2014 19:00Α' ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - CLASS
1 - 6
CM 
12/01/2014 20:40Α' ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
2 - 5
CM  
26/01/2014 15:40Α' ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
0 - 5
CM 
01/02/2014 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
4 - 0
CM
09/02/2014 19:00Α' ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ
5 - 3
CM 
15/02/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - COBRA F.C.
2 - 3
CM 
19/02/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
4 - 2
CM
26/02/2014 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - DHL
5 - 2
CM 
19/02/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
4 - 2
CM
15/03/2014 21:10Α' ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - CLASS
4 - 2
CM 
20/03/2014 21:15Α' ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - CLASS
2 - 6
CM 
23/03/2014 17:20Α' ΚατηγορίαCLASS - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 1
CM
06/04/2014 17:20Α' ΚατηγορίαNORTH UNION - CLASS
0 - 1
CM
13/04/2014 19:00Α' ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 1
CM  
26/04/2014 18:00Α' ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - CLASS
1 - 1
CM
03/05/2014 19:35Α' ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 1
CM
17/05/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
1 - 3
CM
24/05/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - SQUADRA AZZURRA F.C.
2 - 1
CM 
10/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
8 - 2
CM
24/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 1
CM 
31/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - CLASS
2 - 1
CM 
14/02/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
CM
21/02/2015 19:35ΚύπελλοΙΚΑΡΟΣ - CLASS
1 - 4
CM 
28/02/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - CLASS
2 - 6
CM
05/03/2015 21:30Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS
2 - 3
CM
08/03/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
6 - 2
CM
14/03/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - CLASS
0 - 0
CM
22/03/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαCLASS - NORTH UNION
4 - 2
CM 
29/03/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
0 - 4
CM
04/04/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαCLASS - SIERRA MAESTRA
0 - 0
CM 
15/04/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΙΚΑΡΟΣ
2 - 1
CM 
25/04/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
1 - 2
CM
03/05/2015 19:00ΚύπελλοCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 1
CM
10/05/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαCLASS - DHL
2 - 0
CM
17/05/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
1 - 1
CM
24/05/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 3
CM   
27/05/2015 21:30ΚύπελλοSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
1 - 2
CM
01/06/2015 20:00Α΄ ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - CLASS
1 - 5
CM
07/06/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 2
CM 
06/09/2015 20:00Α ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
1 - 3
CM
12/09/2015 18:00Α ΚατηγορίαCLASS - ALIMOUNDA
3 - 1
CM 
20/09/2015 16:40Α ΚατηγορίαANDALUCIA - CLASS
2 - 4
CM 
27/09/2015 20:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
4 - 0
CM
04/10/2015 16:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 3
CM  
11/10/2015 15:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
1 - 0
CM
17/10/2015 17:30Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS
1 - 3
CM 
26/10/2015 21:30Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 0
CM 
31/10/2015 19:35Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - CLASS
0 - 4
CM
07/11/2015 18:00Α ΚατηγορίαCLASS - DHL
6 - 1
CM 
16/11/2015 19:45Α ΚατηγορίαROMA - CLASS
2 - 2
CM 
25/11/2015 21:10Α ΚατηγορίαRAINBOW - CLASS
1 - 3
CM 
29/11/2015 20:00Α ΚατηγορίαCLASS - SQUADRA AZZURRA F.C.
1 - 0
CM
05/12/2015 18:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
3 - 2
CM
13/01/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΙΚΑΡΟΣ
1 - 3
CM
21/01/2016 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - LODGE FC
8 - 2
DM 
24/01/2016 15:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY
2 - 0
CM  
06/02/2016 19:35Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - CLASS
1 - 3
CM 
14/02/2016 15:00Α ΚατηγορίαCLASS - ANDALUCIA
2 - 1
CM
21/02/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - CLASS
0 - 7
CM 
27/02/2016 21:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
CM 
05/03/2016 19:35Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
2 - 6
CM  
10/03/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 3
DM
17/03/2016 21:10ΚύπελλοCLASS - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ
2 - 0
CM
04/04/2016 21:10Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 2
CM
09/04/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 1
CM
16/04/2016 21:10Α ΚατηγορίαDHL - CLASS
1 - 2
CM
24/04/2016 21:25Α ΚατηγορίαCLASS - ROMA
4 - 2
CM
15/05/2016 20:00Α ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
2 - 3
CM
22/05/2016 19:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
5 - 1
CM
26/05/2016 21:00Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
2 - 3
DM   
12/06/2016 20:30Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
0 - 1
CM  
04/09/2016 16:40Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 0
CM
11/09/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - CLASS
2 - 6
CM
22/09/2016 21:10Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - CLASS
0 - 4
CM
05/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - CLASS
0 - 3
CM
13/10/2016 21:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 0
CM 
20/10/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
2 - 2
CM
27/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 1
CM   
03/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαPRANVERA - CLASS
4 - 2
CM 
09/11/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 4
CM
17/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - CLASS
1 - 5
CM
20/11/2016 21:30Α ΚατηγορίαCLASS - ANDALUCIA
3 - 1
CM
30/11/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
2 - 1
CM
08/12/2016 20:50Α ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY - CLASS
0 - 5
CM
15/12/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 0
CM
05/01/2017 21:00Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
1 - 3
CM
12/01/2017 21:15Α ΚατηγορίαCLASS - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
3 - 1
CM  
19/01/2017 21:10Α ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - CLASS
0 - 6
CM 
16/02/2017 20:10Α ΚατηγορίαCLASS - ALIMOUNDA
4 - 0
CM 
23/02/2017 21:10Α ΚατηγορίαROMA - CLASS
4 - 1
CM  
09/04/2017 20:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
5 - 1
CM
09/04/2017 20:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
5 - 1
CM
30/04/2017 18:20Α ΚατηγορίαANDALUCIA - CLASS
2 - 3
CM
18/09/2017 21:10Α ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ - ΙΚΑΡΟΣ
1 - 1
CM 
28/09/2017 21:10Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ
1 - 4
CM
08/10/2017 20:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΑΦΝΗ
1 - 2
CM 
26/10/2017 21:00Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΔΑΦΝΗ
2 - 2
CM  
02/11/2017 21:00Α ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ
2 - 0
CM 
22/11/2017 21:45Α ΚατηγορίαUNION EUROBANK - ΔΑΦΝΗ
7 - 3
CM
10/12/2017 21:25Α ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
3 - 1
CM
21/02/2018 21:20Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 3
CM 
28/02/2018 21:15Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ROMA
1 - 1
CM
05/03/2018 21:25Α ΚατηγορίαΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 4
CM 
12/03/2018 21:15Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 0
CM
26/03/2018 21:15Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
3 - 3
CM
16/04/2018 21:25Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
6 - 2
CM
22/04/2018 15:00Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΙΚΑΡΟΣ
1 - 4
CM
29/04/2018 20:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 2
CM
07/05/2018 21:30Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 3
CM
16/05/2018 21:10Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 4
CM 
20/05/2018 20:00Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
2 - 0
CM
30/05/2018 21:35Α ΚατηγορίαUNION EUROBANK - ΙΚΑΡΟΣ
2 - 5
CM 
06/06/2018 21:15Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
7 - 0
CM
12/09/2018 21:20LEAGUE A/M MID-WEEKΙΚΑΡΟΣ - South Coast Capitals
2 - 0
DM