ΤΑΙΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2013

Αγώνες

     
14/09/2013 19:35Α' ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - CLASS
4 - 1
CM
21/09/2013 21:10ΚύπελλοCOBRA F.C. - CLASS
2 - 0
DM
25/09/2013 19:30Α' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΚΡΗΤΩΝ - CLASS
2 - 2
DM 
06/10/2013 19:00Α' ΚατηγορίαCOBRA F.C. - CLASS
2 - 0
CM
06/10/2013 19:00Α' ΚατηγορίαCOBRA F.C. - CLASS
2 - 0
CM
06/10/2013 19:00Α' ΚατηγορίαCOBRA F.C. - CLASS
2 - 0
CM
09/10/2013 19:30Α' ΚατηγορίαCLASS - ΙΚΑΡΟΣ
4 - 2
CM 
19/10/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
3 - 1
CM 
02/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 0
CM
02/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 0
CM
10/11/2013 19:00Α' ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - CLASS
2 - 3
CM
10/11/2013 19:00Α' ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - CLASS
2 - 3
CM
16/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - CLASS
2 - 2
CM
23/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - NORTH UNION
2 - 0
CM 
01/12/2013 19:00Α' ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
1 - 2
CM
07/12/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
0 - 2
CM
15/12/2013 20:40Α' ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
CM
05/01/2014 19:00Α' ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - CLASS
1 - 6
CM   
12/01/2014 20:40Α' ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
2 - 5
CM
26/01/2014 15:40Α' ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
0 - 5
CM
01/02/2014 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
4 - 0
CM
09/02/2014 19:00Α' ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΚΡΗΤΩΝ
5 - 3
CM
15/02/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - COBRA F.C.
2 - 3
CM
15/02/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - COBRA F.C.
2 - 3
CM
19/02/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
4 - 2
CM
26/02/2014 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - DHL
5 - 2
CM
19/02/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
4 - 2
CM
15/03/2014 21:10Α' ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - CLASS
4 - 2
CM
20/03/2014 21:15Α' ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - CLASS
2 - 6
CM 
23/03/2014 17:20Α' ΚατηγορίαCLASS - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 1
CM 
29/03/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
8 - 0
CM
06/04/2014 17:20Α' ΚατηγορίαNORTH UNION - CLASS
0 - 1
CM
13/04/2014 19:00Α' ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 1
CM
26/04/2014 18:00Α' ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - CLASS
1 - 1
CM
03/05/2014 19:35Α' ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 1
CM
17/05/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
1 - 3
CM
24/05/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - SQUADRA AZZURRA F.C.
2 - 1
CM
06/09/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
0 - 2
CM
13/09/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
4 - 1
CM
18/09/2014 21:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - AJAX
3 - 1
CM
27/09/2014 21:10ΚύπελλοΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
1 - 5
CM
04/10/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 2
CM
15/10/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - CLASS
3 - 4
CM
25/10/2014 18:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
2 - 1
CM
02/11/2014 14:00Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - CLASS
1 - 2
CM
09/11/2014 12:20Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
CM
15/11/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαSIERRA MAESTRA - CLASS
0 - 1
CM  
29/11/2014 18:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2 - 0
CM
07/12/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαDHL - CLASS
2 - 2
CM
14/12/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - SQUADRA AZZURRA F.C.
3 - 2
CM
21/12/2014 17:20ΚύπελλοCLASS - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
4 - 1
CM
10/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
8 - 2
CM
18/01/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - CLASS
0 - 3
CM
24/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 1
CM
31/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - CLASS
2 - 1
CM
14/02/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
CM
21/02/2015 19:35ΚύπελλοΙΚΑΡΟΣ - CLASS
1 - 4
CM
28/02/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - CLASS
2 - 6
CM
05/03/2015 21:30Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS
2 - 3
CM
08/03/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
6 - 2
CM
04/04/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαCLASS - SIERRA MAESTRA
0 - 0
CM
15/04/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΙΚΑΡΟΣ
2 - 1
CM
25/04/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
1 - 2
CM
03/05/2015 19:00ΚύπελλοCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 1
CM
10/05/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαCLASS - DHL
2 - 0
CM
17/05/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
1 - 1
CM
24/05/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 3
CM
27/05/2015 21:30ΚύπελλοSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
1 - 2
CM
01/06/2015 20:00Α΄ ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - CLASS
1 - 5
CM
07/06/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 2
CM
06/09/2015 20:00Α ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
1 - 3
CM
12/09/2015 18:00Α ΚατηγορίαCLASS - SPORTING CLUB
3 - 1
CM
20/09/2015 16:40Α ΚατηγορίαANDALUCIA - CLASS
2 - 4
CM
23/09/2015 21:10ΚύπελλοΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - South Coast Capitals
5 - 5
DM
27/09/2015 20:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
4 - 0
CM
04/10/2015 16:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 3
CM
07/10/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 3
DM
11/10/2015 15:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
1 - 0
CM
15/10/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
2 - 1
DM
17/10/2015 17:30Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS
1 - 3
CM
21/10/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 6
DM
26/10/2015 21:30Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 0
CM
28/10/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
5 - 0
DM
31/10/2015 19:35Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - CLASS
0 - 4
CM
04/11/2015 19:30Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ
7 - 6
DM 
07/11/2015 18:00Α ΚατηγορίαCLASS - DHL
6 - 1
CM
16/11/2015 19:45Α ΚατηγορίαROMA - CLASS
2 - 2
CM
18/11/2015 19:30Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
6 - 2
DM
25/11/2015 21:10Α ΚατηγορίαRAINBOW - CLASS
1 - 3
CM  
26/11/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
4 - 3
DM
29/11/2015 20:00Α ΚατηγορίαCLASS - SQUADRA AZZURRA F.C.
1 - 0
CM 
05/12/2015 18:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
3 - 2
CM
08/12/2015 20:20Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
6 - 3
DM  
13/12/2015 15:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3 - 0
CM   
17/12/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
3 - 0
DM
20/12/2015 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - PARTIZANI
0 - 3
DM
13/01/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΙΚΑΡΟΣ
1 - 3
CM
21/01/2016 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - LODGE FC
8 - 2
DM
24/01/2016 15:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES
2 - 0
CM
28/01/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 9
DM 
06/02/2016 19:35Α ΚατηγορίαSPORTING CLUB - CLASS
1 - 3
CM
14/02/2016 15:00Α ΚατηγορίαCLASS - ANDALUCIA
2 - 1
CM
17/02/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
7 - 0
DM
21/02/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - CLASS
0 - 7
CM
27/02/2016 21:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
CM
05/03/2016 19:35Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
2 - 6
CM
10/03/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 3
DM
17/03/2016 21:10ΚύπελλοCLASS - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ
2 - 0
CM
19/03/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
4 - 0
CM  
23/03/2016 21:15Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
2 - 4
DM 
04/04/2016 21:10Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 2
CM
09/04/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 1
CM
13/04/2016 21:20Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 0
DM
16/04/2016 21:10Α ΚατηγορίαDHL - CLASS
1 - 2
CM
21/04/2016 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 2
DM
24/04/2016 21:25Α ΚατηγορίαCLASS - ROMA
4 - 2
CM
05/05/2016 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
1 - 0
DM
15/05/2016 20:00Α ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
2 - 3
CM 
19/05/2016 21:00Β1 ΚατηγορίαPARTIZANI - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
6 - 4
DM
22/05/2016 19:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
5 - 1
CM
12/06/2016 20:30Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
0 - 1
CM
04/09/2016 16:40Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 0
CM
11/09/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - CLASS
2 - 6
CM  
22/09/2016 21:10Α ΚατηγορίαSPORTING CLUB - CLASS
0 - 4
CM
05/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - CLASS
0 - 3
CM 
13/10/2016 21:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 0
CM
20/10/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
2 - 2
CM
27/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 1
CM  
03/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαPRANVERA - CLASS
4 - 2
CM
09/11/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 4
CM
13/11/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ALEMAO FC
4 - 2
CM
17/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - CLASS
1 - 5
CM
20/11/2016 21:30Α ΚατηγορίαCLASS - ANDALUCIA
3 - 1
CM
30/11/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
2 - 1
CM 
04/12/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 - 7
CM 
08/12/2016 20:50Α ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES - CLASS
0 - 5
CM
15/12/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 0
CM
05/01/2017 21:00Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
1 - 3
CM
12/01/2017 21:15Α ΚατηγορίαCLASS - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
3 - 1
CM
19/01/2017 21:10Α ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - CLASS
0 - 6
CM
16/02/2017 20:10Α ΚατηγορίαCLASS - SPORTING CLUB
4 - 0
CM
30/04/2017 18:20Α ΚατηγορίαANDALUCIA - CLASS
2 - 3
CM
17/09/2017 15:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ANDALUCIA
4 - 4
DM  
23/09/2017 19:30Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 1
DM
24/10/2017 21:10Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 1
DM
07/12/2017 21:00Α ΚατηγορίαROMA - ANDALUCIA
3 - 0
DM
11/12/2017 21:20Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ
3 - 2
DM
01/02/2018 21:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ANDALUCIA
3 - 7
DM 
04/03/2018 15:00Α ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ANDALUCIA
3 - 2
DM
06/03/2018 21:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ANDALUCIA
1 - 0
DM
24/03/2018 19:30Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 2
DM 
28/04/2018 19:35ΚύπελλοANDALUCIA - South Coast Capitals
2 - 0
DM 
03/10/2018 21:20LEAGUE A/M MID-WEEKEL CAMINITO - South Coast Capitals
3 - 1
DM
29/10/2018 21:15B2 LeagueCITY - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 3
CM 
05/11/2018 21:20B2 LeagueLOCO FAMILY - CITY
0 - 4
CM 
14/11/2018 21:15B2 LeagueCITY - WEST PRIEST
3 - 2
CM  
20/11/2018 21:15B2 LeagueΩΡΙΩΝΑΣ - CITY
0 - 3
CM
03/12/2018 21:15B2 LeagueΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CITY
0 - 3
CM 
14/01/2019 21:00B2 LeagueΟΠΑΠ - CITY
1 - 0
CM
21/01/2019 21:30B2 LeagueCITY - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
5 - 3
CM
04/02/2019 20:00B2 LeagueLOS SKOUPI FC - CITY
5 - 4
CM   
27/02/2019 21:20B2 LeagueCITY - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 4
CM  
18/03/2019 21:20B2 LeagueCITY - LOCO FAMILY
4 - 1
CM
17/10/2019 21:30B2 LeagueCITY - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 2
CM
07/11/2019 21:35B2 LeagueCITY - MINERVA MARINE
4 - 0
CM  
20/11/2019 21:35B2 LeagueCITY - ΙΚΑΡΟΣ
3 - 3
CM
28/11/2019 21:30B2 LeagueΩΡΙΩΝΑΣ - CITY
1 - 2
CM 
04/12/2019 21:35B2 LeagueCITY - ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ
1 - 6
CM