ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 0000

Αγώνες

     
14/09/2013 19:35Α' ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - CLASS
4 - 1
CB
21/09/2013 21:10ΚύπελλοCOBRA F.C. - CLASS
2 - 0
LB
25/09/2013 19:30Α' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΚΡΗΤΩΝ - CLASS
2 - 2
LB 
28/09/2013 19:35Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 0
CB 
06/10/2013 19:00Α' ΚατηγορίαCOBRA F.C. - CLASS
2 - 0
RB
06/10/2013 19:00Α' ΚατηγορίαCOBRA F.C. - CLASS
2 - 0
RB
06/10/2013 19:00Α' ΚατηγορίαCOBRA F.C. - CLASS
2 - 0
RB
05/10/2013 21:10Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΑΣΟΥ
3 - 1
CB
09/10/2013 19:30Α' ΚατηγορίαCLASS - ΙΚΑΡΟΣ
4 - 2
RB
13/10/2013 20:40Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - OLYMPIC ‘89
3 - 2
RB
12/10/2013 21:10Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
2 - 5
CB 
19/10/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
3 - 1
RB 
20/10/2013 17:20Β' Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - OLYMPIC ‘89
3 - 0
RB
20/10/2013 15:40Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ANDALUCIA
1 - 3
CB
12/10/2013 21:10Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
2 - 5
CB
12/10/2013 21:10Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
2 - 5
CB
30/10/2013 21:10Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - South Coast Capitals
0 - 2
CB
03/11/2013 12:20Β' ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES - OLYMPIC ‘89
5 - 3
RB
02/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 0
RB
02/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 0
RB
10/11/2013 19:00Α' ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - CLASS
2 - 3
RB
10/11/2013 19:00Α' ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - CLASS
2 - 3
RB
17/11/2013 14:00Β' ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - OLYMPIC ‘89
1 - 4
RB
16/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - CLASS
2 - 2
RB
23/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - NORTH UNION
2 - 0
RB 
01/12/2013 19:00Α' ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
1 - 2
RB
07/12/2013 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
0 - 2
RB 
15/12/2013 20:40Α' ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
RB
14/12/2013 19:35Β' ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - AJAX
2 - 1
RB
05/01/2014 19:00Α' ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - CLASS
1 - 6
RB
12/01/2014 20:40Α' ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
2 - 5
RB
18/01/2014 19:35Β' ΚατηγορίαΑΔΕΣΠΟΤΟΙ - OLYMPIC ‘89
0 - 2
RB
29/01/2014 21:00Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - South Coast Capitals
2 - 4
CB 
01/02/2014 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
4 - 0
RB
09/02/2014 19:00Α' ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΚΡΗΤΩΝ
5 - 3
RB
15/02/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - COBRA F.C.
2 - 3
RB
15/02/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - COBRA F.C.
2 - 3
RB
19/02/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
4 - 2
RB
22/02/2014 16:30Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
0 - 1
CB
26/02/2014 21:10Α' ΚατηγορίαCLASS - DHL
5 - 2
RB
19/02/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
4 - 2
RB
15/03/2014 21:10Α' ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - CLASS
4 - 2
RB 
20/03/2014 21:15Α' ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - CLASS
2 - 6
RB
23/03/2014 17:20Α' ΚατηγορίαCLASS - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 1
RB
29/03/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
8 - 0
RB
06/04/2014 17:20Α' ΚατηγορίαNORTH UNION - CLASS
0 - 1
RB 
13/04/2014 19:00Α' ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 1
RB
26/04/2014 18:00Α' ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - CLASS
1 - 1
RB
27/04/2014 14:00Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 1
CB 
03/05/2014 19:35Α' ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 1
RB
17/05/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
1 - 3
RB
24/05/2014 19:35Α' ΚατηγορίαCLASS - SQUADRA AZZURRA F.C.
2 - 1
RB
06/09/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
0 - 2
RB
13/09/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
4 - 1
RB
17/09/2014 21:10Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - OLYMPIC ‘89
6 - 2
RB 
18/09/2014 21:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - AJAX
3 - 1
RB 
20/09/2014 18:00Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1 - 6
CB 
20/09/2014 21:10Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ
7 - 2
CB
24/09/2014 21:10ΚύπελλοΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
3 - 1
CB 
27/09/2014 18:00ΚύπελλοΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ - ALEMAO FC
0 - 3
CB 
27/09/2014 21:10ΚύπελλοΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
1 - 5
RB
04/10/2014 16:30Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΠΑΠΑΓΟΣ
3 - 2
CB 
04/10/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 2
RB
11/10/2014 18:00Β1 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - OLYMPIC ‘89
3 - 0
RB
15/10/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - CLASS
3 - 4
RB
19/10/2014 09:00Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ
2 - 1
CB 
26/10/2014 10:40Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ - ΝΙΚΑΙΑ FC
1 - 7
CB
25/10/2014 18:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
2 - 1
RB
25/10/2014 19:35Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 5
CB
02/11/2014 12:20Β1 ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2 - 4
RB
02/11/2014 14:00Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - CLASS
1 - 2
RB 
08/11/2014 18:00Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ALEMAO FC
2 - 2
CB
09/11/2014 09:00Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
0 - 3
CB
09/11/2014 12:20Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
RB 
13/11/2014 21:00Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - OLYMPIC ‘89
1 - 1
RB
15/11/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαSIERRA MAESTRA - CLASS
0 - 1
RB 
19/11/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - CLASS
0 - 4
RB
06/12/2014 16:30Β1 ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
0 - 0
CB
07/12/2014 19:00Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ
7 - 1
CB 
13/12/2014 16:30Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 10
CB 
13/12/2014 16:30Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - TRELLEBORG
2 - 1
CB
14/12/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - SQUADRA AZZURRA F.C.
3 - 2
RB
21/12/2014 15:40ΚύπελλοΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ - SQUADRA AZZURRA F.C.
1 - 5
CB
21/12/2014 17:20ΚύπελλοCLASS - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
4 - 1
RB 
05/01/2015 21:15Β2 Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ
7 - 1
CB
18/01/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - CLASS
0 - 3
RB
24/01/2015 16:30Β1 ΚατηγορίαΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
3 - 1
CB
24/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 1
RB
26/01/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 3
CB
31/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - CLASS
2 - 1
RB
31/01/2015 19:35Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
2 - 6
CB
01/03/2015 10:40Β2 ΚατηγορίαΝΙΚΑΙΑ FC - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ
4 - 1
CB
28/02/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - CLASS
2 - 6
RB
05/03/2015 21:30Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS
2 - 3
RB
08/03/2015 12:20Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES
1 - 1
CB
14/03/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - CLASS
0 - 0
RB
15/03/2015 17:20Β1 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΠΑΠΑΓΟΣ
3 - 2
CB
21/03/2015 18:00Β1 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣ
5 - 0
CB 
22/03/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαCLASS - NORTH UNION
4 - 2
RB
29/03/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
0 - 4
RB 
01/04/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 5
CB
04/04/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαCLASS - SIERRA MAESTRA
0 - 0
RB
15/04/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΙΚΑΡΟΣ
2 - 1
RB 
19/04/2015 10:40Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ - ΙΜΒΡΟΣ
3 - 11
CB  
25/04/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
1 - 2
RB
25/04/2015 16:30Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ
9 - 3
CB
26/04/2015 15:40Β1 ΚατηγορίαTRELLEBORG - ΠΑΠΑΓΟΣ
3 - 1
CB
03/05/2015 19:00ΚύπελλοCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 1
RB 
10/05/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαCLASS - DHL
2 - 0
RB
16/05/2015 16:30Β2 ΚατηγορίαSPORTING CLUB - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ
7 - 0
CB
24/05/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 3
RB
25/05/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 5
CB
27/05/2015 21:30ΚύπελλοSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
1 - 2
RB
07/06/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 2
RB
06/09/2015 20:00Α ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
1 - 3
RB 
12/09/2015 18:00Α ΚατηγορίαCLASS - SPORTING CLUB
3 - 1
RB
20/09/2015 16:40Α ΚατηγορίαANDALUCIA - CLASS
2 - 4
RB 
27/09/2015 20:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
4 - 0
RB
04/10/2015 16:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 3
RB 
11/10/2015 15:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
1 - 0
RB
15/10/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
2 - 1
CB
31/10/2015 19:35Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - CLASS
0 - 4
RB
04/11/2015 19:30Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ
7 - 6
CB
07/11/2015 18:00Α ΚατηγορίαCLASS - DHL
6 - 1
RB
12/11/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 1
CB
18/11/2015 19:30Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
6 - 2
CB
25/11/2015 21:10Α ΚατηγορίαRAINBOW - CLASS
1 - 3
RB
26/11/2015 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ
5 - 0
CB
29/11/2015 20:00Α ΚατηγορίαCLASS - SQUADRA AZZURRA F.C.
1 - 0
RB
05/12/2015 18:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - CLASS
3 - 2
RB 
05/12/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 2
SW
08/12/2015 20:20Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
6 - 3
CB 
16/12/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ - South Coast Capitals
2 - 6
CB
17/12/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
3 - 0
CB 
19/12/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΠΑΠΑΓΟΣ
3 - 1
CB
13/01/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΙΚΑΡΟΣ
1 - 3
RB
21/01/2016 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - LODGE FC
8 - 2
CB 
24/01/2016 15:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES
2 - 0
RB
06/02/2016 19:35Α ΚατηγορίαSPORTING CLUB - CLASS
1 - 3
RB
07/02/2016 13:20Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
2 - 1
CB
14/02/2016 15:00Α ΚατηγορίαCLASS - ANDALUCIA
2 - 1
RB
17/02/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
7 - 0
CB 
21/02/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - CLASS
0 - 7
RB
27/02/2016 21:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
RB
05/03/2016 19:35Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
2 - 6
RB
17/03/2016 21:10ΚύπελλοCLASS - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ
2 - 0
RB
19/03/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
4 - 0
RB
04/04/2016 21:10Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 2
RB
09/04/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 1
RB
21/04/2016 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 2
CB
24/04/2016 21:25Α ΚατηγορίαCLASS - ROMA
4 - 2
RB
25/04/2016 21:25Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ
2 - 2
CB
14/05/2016 19:35Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΠΑΠΑΓΟΣ
1 - 2
CB
15/05/2016 20:00Α ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
2 - 3
RB
16/05/2016 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ
9 - 3
CB
22/05/2016 19:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
5 - 1
RB 
26/05/2016 21:00Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
2 - 3
CB
11/09/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - CLASS
2 - 6
RB 
22/09/2016 21:10Α ΚατηγορίαSPORTING CLUB - CLASS
0 - 4
RB
05/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - CLASS
0 - 3
RB
08/10/2016 19:35Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ
3 - 1
CB
13/10/2016 21:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 0
RB 
16/10/2016 15:00Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ - ALEMAO FC
0 - 7
CB
20/10/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
2 - 2
RB
03/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαPRANVERA - CLASS
4 - 2
RB
17/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - CLASS
1 - 5
RB
20/11/2016 21:30Α ΚατηγορίαCLASS - ANDALUCIA
3 - 1
RB
30/11/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - FRIENDS CLUB
2 - 1
RB
08/12/2016 20:50Α ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES - CLASS
0 - 5
RB
15/12/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 0
RB
05/01/2017 21:00Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - CLASS
1 - 3
RB 
12/01/2017 21:15Α ΚατηγορίαCLASS - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
3 - 1
RB
19/01/2017 21:10Α ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - CLASS
0 - 6
RB
30/04/2017 18:20Α ΚατηγορίαANDALUCIA - CLASS
2 - 3
RB