ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2013

Αγώνες

     
05/10/2013 19:35Α' ΚατηγορίαNORTH UNION - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 1
CF 
13/10/2013 14:00Α' ΚατηγορίαNORTH UNION - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
2 - 4
CF 
16/10/2013 19:30Α' ΚατηγορίαNORTH UNION - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΚΡΗΤΩΝ
3 - 0
CF 
27/10/2013 14:00ΚύπελλοΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - NORTH UNION
2 - 3
CF 
31/10/2013 21:10Α' ΚατηγορίαNORTH UNION - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
3 - 2
CF   
06/11/2013 19:30Α' ΚατηγορίαNORTH UNION - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 3
CF
17/11/2013 19:00Α' ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - NORTH UNION
2 - 1
CF  
28/11/2013 21:15ΚύπελλοΚΑΡΕΑΣ F.C. - NORTH UNION
2 - 4
CF    
01/12/2013 17:20Α' ΚατηγορίαNORTH UNION - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 5
CF  
08/12/2013 15:40Α' ΚατηγορίαNORTH UNION - DHL
2 - 1
CF 
15/12/2013 14:00Α' ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - NORTH UNION
2 - 3
CF
05/01/2014 12:20Α' ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - NORTH UNION
1 - 0
CF 
05/03/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΚΡΗΤΩΝ - NORTH UNION
0 - 2
CF
05/03/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΚΡΗΤΩΝ - NORTH UNION
0 - 2
CF
27/04/2014 15:40Α' ΚατηγορίαDHL - NORTH UNION
2 - 2
CF
11/05/2014 15:40Α' ΚατηγορίαNORTH UNION - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 5
CF
07/09/2014 15:40Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 0
CF  
14/09/2014 15:40Α΄ ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΚΡΗΤΩΝ - NORTH UNION
2 - 2
CF 
21/09/2014 15:40Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
5 - 2
CF    
28/09/2014 17:20ΚύπελλοΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - NORTH UNION
2 - 0
CF
05/10/2014 12:20Α΄ ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - NORTH UNION
3 - 1
CF
08/10/2014 19:30Α΄ ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - NORTH UNION
2 - 0
CF  
26/10/2014 14:00Α΄ ΚατηγορίαSIERRA MAESTRA - NORTH UNION
1 - 0
CF
02/11/2014 14:00Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - CLASS
1 - 2
CF
23/11/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - NORTH UNION
2 - 2
CF 
07/12/2014 15:40Α΄ ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - NORTH UNION
2 - 5
CF 
14/12/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - NORTH UNION
2 - 1
CF 
04/01/2015 14:00Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
0 - 0
CF
10/01/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - NORTH UNION
5 - 2
CF
25/01/2015 14:00Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - NORTH UNION
4 - 1
CF  
01/02/2015 14:00Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
6 - 1
CF 
15/02/2015 15:40Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - SPORTING CLUB
0 - 3
DM
22/02/2015 15:40Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - FRIENDS CLUB
3 - 2
CF 
25/02/2015 19:30Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - ΙΚΑΡΟΣ
2 - 4
CF  
15/03/2015 14:00Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - SIERRA MAESTRA
2 - 0
CF 
29/03/2015 14:00Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
0 - 0
CF
05/04/2015 17:20Β2 ΚατηγορίαΝΙΚΑΙΑ FC - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 1
DM 
08/04/2015 21:45ΚύπελλοΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1 - 1
DM
19/04/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - SQUADRA AZZURRA F.C.
2 - 1
CF   
26/04/2015 15:40Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - NORTH UNION
2 - 0
CF
26/04/2015 20:30Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 - 3
DM
16/05/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
6 - 1
DM 
17/05/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
5 - 5
CF 
09/09/2015 19:30Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ
2 - 5
CM
13/09/2015 10:00Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 6
CM
20/09/2015 10:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES
4 - 1
CM 
22/09/2015 21:30ΚύπελλοΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 0
DM
27/09/2015 18:20Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
DM
27/09/2015 20:00Β1 ΚατηγορίαPARTIZANI - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 3
DM
04/10/2015 16:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
1 - 3
DM
11/10/2015 13:20Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 1
DM 
14/10/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - LODGE FC
3 - 1
DM  
18/10/2015 20:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 5
DM
25/10/2015 15:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - SPORTING CLUB
0 - 0
DM
25/10/2015 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
2 - 1
DM
01/11/2015 13:20Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 5
DM
05/11/2015 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
6 - 3
DM
08/11/2015 18:20Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 0
DM
16/11/2015 19:45Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
5 - 3
DM
18/11/2015 19:30Β1 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
2 - 1
DM
26/11/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
4 - 3
DM
02/12/2015 21:30Β1 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
0 - 3
DM
10/12/2015 22:00Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΑΡΗΣ
5 - 1
DM
13/12/2015 20:00Α ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 2
CM
17/12/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
4 - 0
DM
06/01/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
3 - 0
DM
10/01/2016 18:20Α ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 3
CM
16/01/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 2
DM
18/01/2016 19:40Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - SQUADRA AZZURRA F.C.
4 - 4
CM 
24/01/2016 20:00Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - PARTIZANI
0 - 5
DM
31/01/2016 18:20Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - SQUADRA AZZURRA F.C.
1 - 1
CM 
07/02/2016 18:20Α ΚατηγορίαΜΟΣΧΑΤΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
4 - 4
DM
11/02/2016 21:15Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 2
DM
14/02/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
2 - 2
DM
17/02/2016 19:30Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 0
DM
21/02/2016 20:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
4 - 2
DM
28/02/2016 13:20Α ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 4
DM
05/03/2016 19:35Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - FRIENDS CLUB
2 - 0
DM
10/03/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
0 - 3
DM
13/03/2016 13:20ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
4 - 4
DM
16/03/2016 21:10ΚύπελλοΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
6 - 4
DM
19/03/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
4 - 0
DM
21/03/2016 19:45Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 2
DM
29/03/2016 21:00ΚύπελλοΝΙΚΑΙΑ FC - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 5
DM
30/03/2016 20:00ΚύπελλοΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 1
DM
03/04/2016 15:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ANDALUCIA
2 - 1
DM 
10/04/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 2
DM
13/04/2016 21:20Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
4 - 0
DM 
14/04/2016 21:00ΚύπελλοΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 1
DM
17/04/2016 20:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 2
DM  
23/04/2016 19:35Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 2
DM 
08/05/2016 20:00Α ΚατηγορίαSPORTING CLUB - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 0
DM
11/05/2016 21:25Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - South Coast Capitals
1 - 3
DM 
15/05/2016 18:20Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 6
DM
16/05/2016 19:45Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 2
DM 
25/05/2016 19:30Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 1
DM
29/05/2016 17:00Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 0
DM
08/06/2016 21:10Α ΚατηγορίαROMA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
5 - 0
DM
15/06/2016 20:00ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 0
DM
21/06/2016 21:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 7
DM
25/06/2016 20:30ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 1
DM
04/09/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
DM
11/09/2016 18:20Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2 - 3
DM
18/09/2016 18:20Α ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 4
DM
24/09/2016 19:35Α ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 2
DM 
16/10/2016 10:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
1 - 3
DM
01/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ROMA
1 - 2
DM
09/11/2016 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 6
DM
22/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 4
DM
27/11/2016 15:00Α ΚατηγορίαSPORTING CLUB - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
4 - 4
DM
11/12/2016 15:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
1 - 2
DM
18/12/2016 13:20Α ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 0
DM
08/01/2017 15:00Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 0
DM
11/01/2017 19:30Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 1
DM
15/01/2017 15:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - SPORTING CLUB
4 - 1
DM
05/02/2017 21:40Α ΚατηγορίαROMA - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 0
DM
05/02/2017 18:20Β1 ΚατηγορίαDOGGERS F.C.A - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
8 - 2
DM
15/02/2017 21:10Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - South Coast Capitals
4 - 2
DM
19/02/2017 18:20Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 4
DM
28/02/2017 20:10ΚύπελλοΙΜΒΡΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 4
DM 
08/03/2017 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 0
CM
26/03/2017 16:40Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 0
DM
02/04/2017 21:30ΚύπελλοROMA - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 1
DM  
09/04/2017 16:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ANDALUCIA
4 - 2
DM
07/05/2017 18:20Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
DM
14/05/2017 15:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
5 - 2
DM
21/05/2017 15:00Α ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 1
DM
27/05/2017 19:35Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
1 - 1
DM
28/09/2017 21:10Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ
1 - 4
CM 
26/10/2017 21:00Α ΚατηγορίαSPORTING CLUB - ΔΑΦΝΗ
2 - 2
CM
02/11/2017 21:00Α ΚατηγορίαΔΑΦΝΗ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ
2 - 0
CM
16/12/2018 16:40B1 LeagueΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
2 - 2
DM
17/11/2019 16:40B1 LeagueΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 5
DM