ΣΑΒΒΑΣ ΑΡΗΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2014

Αγώνες

     
26/10/2014 10:40Β2 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΑΕΚ ‘96
1 - 7
CF  
29/10/2014 21:10Β2 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
7 - 1
CF 
15/11/2014 18:00Β2 ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
6 - 0
CF  
30/11/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - FRIENDS CLUB
2 - 5
CF   
14/12/2014 12:20Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 4
CF
21/12/2014 15:40ΚύπελλοΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - SQUADRA AZZURRA F.C.
1 - 5
CF
04/01/2015 10:40Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 4
CF
05/01/2015 21:15Β2 Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
7 - 1
CF
19/01/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
5 - 2
CF 
26/01/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
1 - 3
CF
01/02/2015 10:40Β2 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
10 - 2
CF
15/02/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαSIERRA MAESTRA - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
4 - 2
CF
28/02/2015 18:00Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΠΑΠΑΓΟΣ
2 - 2
GK 
28/02/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - CLASS
2 - 6
CF
08/03/2015 10:40Α΄ ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
5 - 2
CF
14/03/2015 21:10Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - DHL
1 - 4
CF
15/03/2015 17:20Β1 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΠΑΠΑΓΟΣ
3 - 2
GK
21/03/2015 18:00Β1 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣ
5 - 0
GK 
22/03/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - SQUADRA AZZURRA F.C.
1 - 4
CF 
29/03/2015 10:40Β2 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
5 - 0
CF 
29/03/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
4 - 2
CF
01/04/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 5
CF 
05/04/2015 14:00Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
4 - 6
CF
19/04/2015 10:40Β2 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΙΜΒΡΟΣ
3 - 11
CF
19/04/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
5 - 1
CF
25/04/2015 18:00Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 6
CF
10/05/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
3 - 2
CF
16/05/2015 16:30Β2 ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
7 - 0
CF
07/06/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
1 - 12
CF 
19/09/2015 20:00ΚύπελλοΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
3 - 3
CF   
07/10/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 3
CF
11/10/2015 15:00Β1 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
4 - 1
CF   
18/10/2015 11:40Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
6 - 0
CF
25/10/2015 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
2 - 1
CF
31/10/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
2 - 4
CF
04/11/2015 19:30Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
7 - 6
CF 
15/11/2015 15:00Α ΚατηγορίαDHL - ANDALUCIA
0 - 1
GK 
22/11/2015 21:30Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - DHL
6 - 2
GK
29/11/2015 16:40Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
1 - 3
CF
29/11/2015 16:40Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
6 - 0
CF
16/12/2015 21:10Α ΚατηγορίαRAINBOW - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
0 - 0
GK 
21/12/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - LODGE FC
2 - 9
CF 
28/12/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - BW 2015
2 - 8
CF
10/01/2016 16:40Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 0
GK
03/02/2016 19:30Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - LODGE FC
3 - 8
CF
07/02/2016 11:40Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΜΒΡΟΣ
3 - 5
CF 
07/02/2016 18:20Α ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - DHL
2 - 4
GK
14/02/2016 16:40Α ΚατηγορίαDHL - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 3
GK
06/03/2016 16:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ANDALUCIA
3 - 2
GK
06/03/2016 15:00Β2 ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
1 - 6
GK
09/03/2016 19:30Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - DHL
2 - 0
GK
14/03/2016 20:00ΚύπελλοΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
5 - 2
CF
02/04/2016 16:30Α ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY - DHL
1 - 0
GK
09/04/2016 19:35Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - DHL
3 - 1
GK
10/04/2016 11:40Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
6 - 2
CF
25/04/2016 20:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
GK
25/04/2016 21:25Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
2 - 2
GK 
07/05/2016 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - TRELLEBORG
1 - 8
GK
08/05/2016 20:00Α ΚατηγορίαDHL - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 6
GK
15/05/2016 15:00Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
6 - 3
CF
16/05/2016 19:45Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 2
GK
16/05/2016 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
9 - 3
GK
25/05/2016 20:00Α ΚατηγορίαDHL - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
3 - 4
GK
25/09/2016 21:30Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
6 - 1
GK
02/10/2016 11:40Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ALEMAO FC
2 - 4
GK
11/10/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
3 - 1
GK
16/10/2016 15:00Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ALEMAO FC
0 - 7
CF
19/10/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
1 - 4
GK
30/10/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - DOGGERS F.C.A
0 - 2
GK
31/10/2016 21:15Β2 ΚατηγορίαBLACK OPS - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
2 - 3
GK
14/11/2016 21:15Β2 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
1 - 2
GK
20/11/2016 15:00Α ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
5 - 2
GK
27/11/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
5 - 3
GK
27/11/2016 18:20Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 3
GK
04/12/2016 16:40Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
GK
12/12/2016 20:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΙΜΒΡΟΣ
5 - 3
GK
18/12/2016 13:20Α ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 0
GK
18/12/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - BLUE
0 - 4
GK
19/12/2016 21:15Β2 ΚατηγορίαLOCO FAMILY - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
1 - 4
GK
27/12/2016 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - GOLDEN FC
4 - 5
GK
08/01/2017 13:20Β1 ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
6 - 1
CF
08/01/2017 15:00Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 0
LB
09/01/2017 20:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
8 - 3
GK
15/01/2017 15:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ALIMOUNDA
4 - 1
GK
22/01/2017 15:00Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 4
LB
05/02/2017 15:00Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ANDALUCIA
2 - 0
LB
15/02/2017 21:10Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - South Coast Capitals
4 - 2
GK
17/02/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - BLACK OPS
4 - 2
GK
08/03/2017 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 0
GK
19/03/2017 15:00Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
0 - 4
LB
26/03/2017 13:20Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
0 - 5
GK
09/04/2017 16:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ANDALUCIA
4 - 2
LB
13/09/2017 21:10Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - South Coast Capitals
1 - 1
GK 
17/09/2017 15:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ANDALUCIA
4 - 4
GK 
14/09/2017 21:10Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΔΑΦΝΗ
0 - 0
GK
01/10/2017 15:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 3
GK
09/10/2017 21:15Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY
3 - 0
GK
24/10/2017 21:10Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 1
GK
30/10/2017 20:00Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 5
GK
13/11/2017 21:20Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 2
GK
19/11/2017 15:00Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ANDALUCIA
3 - 0
GK
10/12/2017 20:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ROMA
0 - 0
GK
07/01/2018 20:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
4 - 4
GK
25/02/2018 13:20Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
1 - 4
GK
29/04/2018 20:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 2
GK