PETROSYAN. ARTHOUR

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2014

Αγώνες

     
22/09/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - LODGE FC
9 - 4
DM
06/10/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαANDALUCIA - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 0
DM
20/10/2014 20:00Β1 ΚατηγορίαTRELLEBORG - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 3
DM
27/10/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - OLYMPIC ‘89
2 - 2
DM 
03/11/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 6
DM 
10/11/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 2
DM
01/12/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 1
DM 
05/01/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 5
DM
19/01/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
8 - 1
DM
16/02/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - TRELLEBORG
4 - 5
DM
06/04/2015 20:00Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 4
DM
25/05/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
7 - 4
DM
21/09/2015 19:45ΚύπελλοΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 5
DM
28/09/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
5 - 3
DM
05/10/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
5 - 1
DM
09/10/2015 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ALEMAO FC
2 - 6
DM
28/10/2015 19:30Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 2
DM
02/11/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 1
DM
08/11/2015 18:20Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 2
DM
16/11/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 2
DM
23/11/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
4 - 6
DM
14/12/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 9
DM
21/12/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
3 - 2
DM
11/01/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαTRELLEBORG - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 4
DM 
17/01/2016 13:20Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ
6 - 3
DM
25/01/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 4
DM
14/02/2016 11:40Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΕΚ ‘96
3 - 3
DM
29/02/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
3 - 2
DM
07/03/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 2
DM
16/03/2016 19:30Β2 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 4
DM
20/03/2016 15:00Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
2 - 0
DM
11/04/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
5 - 0
DM
18/04/2016 21:15Β2 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 2
DM
25/04/2016 21:25Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
2 - 2
DM
09/05/2016 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 4
DM
22/05/2016 15:00Β2 ΚατηγορίαΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 4
DM
13/06/2016 21:00SUMMER CUP GROUP B 2016AJAX - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 3
DM
21/09/2016 19:30ΚύπελλοΑΓΡΟΤΙΚΗ - BLACK OPS
4 - 1
DM 
26/09/2016 19:45Β2 Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 3
DM 
03/10/2016 21:30Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
4 - 1
DM
31/10/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 7
DM
07/11/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - LOCO FAMILY
2 - 3
DM
21/11/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
1 - 4
DM
01/12/2016 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 3
DM 
13/12/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - INTERNATIONAL PLAYERS
2 - 0
DM
17/01/2017 21:30Β2 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 1
DM
23/01/2017 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ
3 - 5
DM
30/01/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
4 - 1
DM
06/02/2017 20:00Β2 ΚατηγορίαDHL - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 7
DM
13/02/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΙΜΒΡΟΣ
4 - 2
DM
20/02/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαLOCO FAMILY - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 1
DM  
02/03/2017 20:15ΚύπελλοΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 2
DM
06/03/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
DM  
13/03/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 4
DM
20/03/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
7 - 4
DM
06/04/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαINTERNATIONAL PLAYERS - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 8
DM
19/04/2017 19:40Β2 ΚατηγορίαBLACK OPS - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
7 - 1
DM
24/04/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - BLACK OPS
8 - 3
DM
23/05/2017 20:30SUMMER CUP GROUP B 2017GYZI RULES - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 2
DM
02/10/2017 19:45Β2 Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 3
DM
09/10/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - GROUPAMA ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
7 - 3
DM
16/10/2017 19:40Β2 ΚατηγορίαWEST PRIEST - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 4
DM
25/10/2017 19:30Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ι. ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ
5 - 1
DM 
01/11/2017 19:35ΚύπελλοΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 6
DM
06/11/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 3
DM
13/11/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
3 - 1
DM
23/11/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - LODGE FC
1 - 4
DM
30/11/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΟΠΑΠ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 11
DM
15/01/2018 19:30Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 3
DM
25/01/2018 21:25Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 1
DM
31/01/2018 19:30Β2 ΚατηγορίαΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΕΣ ΣΕΠΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 0
DM 
05/02/2018 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
3 - 0
DM
13/03/2018 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 3
DM
29/03/2018 21:00Β2 ΚατηγορίαLODGE FC - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 3
DM
25/04/2018 19:30Β2 ΚατηγορίαBLACK OPS - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 1
DM
02/05/2018 19:50Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - INTERNATIONAL PLAYERS
2 - 1
DM
11/09/2018 21:15LEAGUE A/M MID-WEEKΑΓΡΟΤΙΚΗ - ANDALUCIA
2 - 0
DM
18/09/2018 21:15LEAGUE A/M MID-WEEKΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
5 - 3
DM
03/10/2018 20:00LEAGUE A/M MID-WEEKΙΚΑΡΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 1
DM
16/10/2018 21:15LEAGUE A/M MID-WEEKALIMOUNDA - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 4
DM