ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΤΑΣΟΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 1978

Αγώνες

     
17/09/2014 21:10Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - South Coast Capitals
2 - 4
CM
12/10/2014 09:00Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
1 - 0
CM
20/10/2014 20:00Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 2
CM 
25/10/2014 18:00Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
4 - 1
CM 
16/11/2014 14:00Β2 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΙΜΒΡΟΣ
4 - 2
CM 
30/11/2014 15:40Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 1
CM  
07/12/2014 19:00Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
7 - 1
CM
14/12/2014 12:20Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 4
CM
03/01/2015 16:30Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 3
CM 
11/01/2015 10:40Β2 ΚατηγορίαΑΕΚ ‘96 - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 3
CM
19/01/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
0 - 2
CM 
25/01/2015 12:15Β2 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΙΜΒΡΟΣ
5 - 4
CM
01/02/2015 20:30Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ALIMOUNDA
1 - 0
CM
08/02/2015 09:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 1
CM
16/02/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
0 - 2
CM
08/03/2015 17:20Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 4
CM 
05/04/2015 20:30Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
3 - 2
CM 
30/09/2015 19:30Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ
2 - 6
CB
04/10/2015 10:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
0 - 4
CB
08/10/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
4 - 1
CB
11/10/2015 11:40Α ΚατηγορίαROXY ΒΥΡΩΝΟΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 1
CB
13/10/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαPARTIZANI - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 3
CB
26/10/2015 21:30Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 0
CB  
29/10/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 4
CB
01/11/2015 13:20Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ANDALUCIA
1 - 3
CB
21/10/2015 19:30Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - FRIENDS CLUB
0 - 2
CB
09/11/2015 21:15Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 3
CB 
12/11/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
5 - 2
CB   
16/11/2015 19:45Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
5 - 3
CB
18/11/2015 19:30Β1 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
2 - 1
CB
23/11/2015 19:45Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 2
CB
26/11/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
4 - 3
CB
02/12/2015 21:30Β1 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
0 - 3
CB
06/12/2015 15:00Α ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - ANDALUCIA
1 - 0
AM
06/01/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
3 - 0
CB
18/01/2016 19:40Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - SQUADRA AZZURRA F.C.
4 - 4
AM
27/01/2016 19:30Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 0
CB
31/01/2016 18:20Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - SQUADRA AZZURRA F.C.
1 - 1
AM
07/02/2016 18:20Α ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - DHL
2 - 4
AM
24/02/2016 19:30Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - LODGE FC
7 - 3
CB
06/03/2016 15:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - SQUADRA AZZURRA F.C.
1 - 2
AM
10/04/2016 21:30Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΙΜΒΡΟΣ
5 - 0
CB
10/04/2016 21:30Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΙΜΒΡΟΣ
5 - 0
CB
10/04/2016 21:30Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΙΜΒΡΟΣ
5 - 0
CB
13/04/2016 19:30Α ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - ΙΚΑΡΟΣ
2 - 3
AM
04/05/2016 21:00ΚύπελλοΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
3 - 0
CB
11/05/2016 19:30Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 7
CB
15/05/2016 20:00Α ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - CLASS
2 - 3
AM
18/05/2016 19:30Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
2 - 4
CB
25/06/2016 20:30ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 1
CB
04/09/2016 16:40Α ΚατηγορίαCLASS - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 0
AM
13/09/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ROMA
0 - 3
AM
25/09/2016 18:20Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
1 - 3
AM
27/09/2016 20:30Β2 ΚατηγορίαLOCO FAMILY - DHL
4 - 0
DM
09/10/2016 18:20Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 0
AM
16/10/2016 21:30Α ΚατηγορίαPRANVERA - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 2
AM
23/10/2016 11:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
0 - 1
AM
23/10/2016 11:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
0 - 1
AM
01/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
4 - 0
AM
06/11/2016 15:00Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 2
AM 
16/11/2016 19:30Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - FRIENDS CLUB
4 - 0
AM
20/11/2016 15:00Α ΚατηγορίαROXY ΒΥΡΩΝΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
5 - 2
AM
27/11/2016 18:20Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 3
AM
04/12/2016 16:40Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
AM
11/12/2016 15:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
1 - 2
MF
18/12/2016 13:20Α ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 0
MF 
11/01/2017 19:30Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 1
MF
15/01/2017 15:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ALIMOUNDA
4 - 1
MF
29/01/2017 21:30Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - CLASS
0 - 1
MF  
05/02/2017 21:40Α ΚατηγορίαROMA - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 0
MF
15/02/2017 21:10Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - South Coast Capitals
4 - 2
MF 
19/02/2017 18:20Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 4
MF 
28/02/2017 20:10ΚύπελλοΙΜΒΡΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 4
MF
07/03/2017 21:15Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
6 - 2
MF 
26/03/2017 16:40Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 0
MF
02/04/2017 21:30ΚύπελλοROMA - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 1
MF
09/04/2017 16:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ANDALUCIA
4 - 2
MF 
02/05/2017 21:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ROXY ΒΥΡΩΝΟΣ
3 - 1
MF
07/05/2017 13:20Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
5 - 4
LM
07/05/2017 18:20Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
MF 
14/05/2017 15:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
5 - 2
MF  
21/05/2017 15:00Α ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 1
MF 
14/06/2017 19:30Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 4
MF
10/09/2017 18:20Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 3
MF
17/09/2017 15:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ANDALUCIA
4 - 4
MF
24/09/2017 13:20ΚύπελλοΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΛΥΚΟΙ 2014
1 - 7
LM
01/10/2017 15:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 3
MF
01/10/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ
1 - 2
LM
08/10/2017 13:20Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
1 - 5
LM
08/10/2017 18:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ALIMOUNDA
1 - 1
MF
15/10/2017 20:10Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΛΥΚΟΙ 2014
0 - 5
LM
15/10/2017 18:40Α ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 3
MF 
29/10/2017 13:20ΚύπελλοΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΙ 2014
3 - 5
LM
18/11/2017 19:35Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 4
MF
19/11/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
3 - 4
LM 
26/11/2017 13:20Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
1 - 6
LM
27/11/2017 21:15Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 0
MF
06/12/2017 21:15Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
0 - 6
MF
10/12/2017 13:20Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ 2014
0 - 6
CM
10/12/2017 20:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ROMA
0 - 0
CM
19/12/2017 21:20Α ΚατηγορίαΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
5 - 2
CM
07/01/2018 16:40Β1 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΛΥΚΟΙ 2014
0 - 5
CM 
07/01/2018 20:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
4 - 4
CM
21/01/2018 15:00Β1 ΚατηγορίαΝΕΔΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΣ - ΛΥΚΟΙ 2014
1 - 4
CM
28/01/2018 13:20Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
5 - 1
CM
04/02/2018 10:00Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
5 - 0
CM
04/02/2018 18:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 1
CM
25/02/2018 16:40Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
3 - 0
CM 
28/02/2018 21:40ΚύπελλοUNION EUROBANK - ΛΥΚΟΙ 2014
3 - 0
CM
04/03/2018 13:20Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - ΛΥΚΟΙ 2014
3 - 7
CM
08/03/2018 21:00Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 2
CM
11/03/2018 16:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
4 - 2
CM
18/03/2018 15:00Β1 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΛΥΚΟΙ 2014
1 - 2
CM  
27/03/2018 21:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 3
CM 
01/04/2018 13:20Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΠΑΠΑΓΟΣ
2 - 2
CM
11/04/2018 21:10ΚύπελλοΙΜΒΡΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
0 - 1
CM
15/04/2018 13:20Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
4 - 1
CM
22/04/2018 13:20Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΙ 2014
3 - 0
CM
29/04/2018 20:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 2
CM
06/05/2018 18:20Β1 ΚατηγορίαΜΕΝΙΔΙ CITY - ΛΥΚΟΙ 2014
2 - 5
CM
20/05/2018 18:20ΚύπελλοΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
6 - 0
CM
22/05/2018 21:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ
5 - 9
CM
29/05/2018 21:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 2
CM