ΛΟΥΠΑΚΗΣ. ΓΙΑΝΝΗΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2014

Αγώνες

     
07/09/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - SQUADRA AZZURRA F.C.
1 - 2
RM 
10/09/2014 19:30Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 4
RM
21/09/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 7
RM 
28/09/2014 12:20ΚύπελλοΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 7
RM  
04/10/2014 18:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 1
LB
05/10/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
2 - 1
RM
11/10/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 1
RM
18/10/2014 19:35Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
2 - 4
LB
18/10/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 2
RM
25/10/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαAJAX - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 1
RM
25/10/2014 16:30Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 6
LB
01/11/2014 16:30Β2 ΚατηγορίαΑΕΚ ‘96 - ΑΣΤΕΡΑΣ
0 - 2
LB 
02/11/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 5
RM
05/11/2014 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - South Coast Capitals
3 - 0
LB 
12/11/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
1 - 7
RM
16/11/2014 10:40Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 4
LB
29/11/2014 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ
4 - 3
LB
30/11/2014 12:20Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 2
RM
07/12/2014 10:40Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
0 - 1
RM
08/12/2014 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 4
LB
13/12/2014 16:30Β2 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 10
LB
14/12/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαSIERRA MAESTRA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 1
RM
20/12/2014 19:35ΚύπελλοΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 0
RM
03/01/2015 16:30Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 3
LB
10/01/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
2 - 2
LB
11/01/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 3
RM
17/01/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 1
LB 
18/01/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - DHL
2 - 1
RM
25/01/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 0
RM
26/01/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
6 - 1
LB
28/01/2015 19:30Α΄ ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
RM
31/01/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 2
LB
21/02/2015 18:00ΚύπελλοΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 3
LB
28/02/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 2
RM
05/03/2015 21:30Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS
2 - 3
RM
07/03/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΚ ‘96
1 - 3
LB
08/03/2015 14:00Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 5
RM
12/03/2015 21:00Β2 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 4
LB
22/03/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
RM
28/03/2015 19:35Β2 ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 3
LB
29/03/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
4 - 2
RM
04/04/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
5 - 0
LB 
05/04/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 5
RM
18/04/2015 19:35Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 1
LB
25/04/2015 16:30Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ
9 - 3
LB
26/04/2015 15:40Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - NORTH UNION
2 - 0
RM 
04/05/2015 00:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
2 - 1
LB 
09/05/2015 16:30Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 0
LB
10/05/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 2
RM
23/05/2015 16:30Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ALIMOUNDA
0 - 1
LB
24/05/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 3
RM
06/09/2015 18:20Α ΚατηγορίαΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 3
RM
23/09/2015 19:30Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ
2 - 5
RM 
10/10/2015 19:35Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
5 - 2
RM
17/10/2015 17:30Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS
1 - 3
RM  
25/10/2015 18:20Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
RM
01/11/2015 18:20Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
4 - 0
RM
08/11/2015 18:20Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 0
RM
15/11/2015 11:40Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2 - 3
RM
25/11/2015 19:30Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ALIMOUNDA
2 - 1
RM
29/11/2015 11:40Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 2
RM
05/12/2015 19:35Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 3
RM
03/01/2016 21:30ΚύπελλοALIMOUNDA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 1
RM
13/01/2016 19:30Α ΚατηγορίαRAINBOW - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 4
RM
18/01/2016 19:40Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - SQUADRA AZZURRA F.C.
4 - 4
RM
30/01/2016 19:35Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3 - 3
RM
07/02/2016 18:20Α ΚατηγορίαΜΟΣΧΑΤΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
4 - 4
RM
15/02/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 1
LB
17/02/2016 19:30Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 0
RM
20/02/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΑΣΤΕΡΑΣ
0 - 0
LB
21/02/2016 20:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
4 - 2
RM
27/02/2016 18:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 1
LB
28/02/2016 13:20Α ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 4
RM
05/03/2016 19:35Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - FRIENDS CLUB
2 - 0
RM
07/03/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 2
LB
13/03/2016 13:20ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
4 - 4
RM
14/03/2016 20:00ΚύπελλοΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ
5 - 2
LB
19/03/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
4 - 0
RM
26/03/2016 19:30ΚύπελλοΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 3
LB 
29/03/2016 21:00ΚύπελλοΑΕΚ ‘96 - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 5
RM
10/04/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 2
RM 
14/04/2016 21:00ΚύπελλοΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 1
RM
17/04/2016 20:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 2
RM 
23/04/2016 19:35Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 2
RM
08/05/2016 20:00Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 0
RM 
15/05/2016 11:40Β2 ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ
1 - 5
LB
16/05/2016 19:45Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 2
RM
25/05/2016 19:30Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 1
RM
08/06/2016 21:10Α ΚατηγορίαROMA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
5 - 0
RM 
15/06/2016 20:00ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 0
RM
21/06/2016 21:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 7
RM  
25/06/2016 20:30ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 1
RM
04/09/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
RM  
11/09/2016 18:20Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2 - 3
RM 
18/09/2016 18:20Α ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 4
RM
24/09/2016 19:35Α ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 2
RM 
16/10/2016 10:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
1 - 3
RM
08/01/2017 15:00Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 0
RM 
12/04/2017 19:30Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - FRIENDS CLUB
5 - 3
LB
13/09/2017 21:10Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ROMA
0 - 1
LB 
09/12/2017 19:35Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
2 - 1
LB
17/12/2017 18:20Α ΚατηγορίαUNION EUROBANK - ΑΣΤΕΡΑΣ
7 - 1
LB
22/01/2018 21:15Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
2 - 3
LB 
17/03/2018 18:00Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
0 - 5
LB
24/03/2018 19:30Α ΚατηγορίαROMA - ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 0
LB