ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Έτος γεννήσεως 2014
Αγώνες
07/09/2014 17:20Α΄ Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - SQUADRA AZZURRA F.C. | 1 - 2 | SW | |
28/09/2014 12:20Κύπελλο | ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 0 - 7 | SW | |
05/10/2014 19:00Α΄ Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ | 2 - 1 | SW | |
11/10/2014 19:35Α΄ Κατηγορία | ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 3 - 1 | SW | |
18/10/2014 21:10Α΄ Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ | 2 - 2 | SW | |
25/10/2014 19:35Α΄ Κατηγορία | AJAX - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 3 - 1 | SW | |
02/11/2014 17:20Α΄ Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ | 1 - 5 | SW | |
12/11/2014 21:10Α΄ Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ | 1 - 7 | SW | |
22/11/2014 18:00Α΄ Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - FRIENDS CLUB | 2 - 3 | SW | |
30/11/2014 12:20Α΄ Κατηγορία | NORTH UNION - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 1 - 2 | SW | |
14/12/2014 17:20Α΄ Κατηγορία | SIERRA MAESTRA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 3 - 1 | SW | |
20/12/2014 19:35Κύπελλο | ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 1 - 0 | SW | |
11/01/2015 19:00Α΄ Κατηγορία | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 2 - 3 | SW | |
18/01/2015 17:20Α΄ Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - DHL | 2 - 1 | SW | |
25/01/2015 17:20Α΄ Κατηγορία | SQUADRA AZZURRA F.C. - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 2 - 0 | SW | |
28/01/2015 19:30Α΄ Κατηγορία | ΙΚΑΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 1 - 3 | SW | |
15/02/2015 19:00Α΄ Κατηγορία | ΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 1 - 6 | SW | |
28/02/2015 19:35Α΄ Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ | 2 - 2 | SW | |
05/03/2015 21:30Α΄ Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS | 2 - 3 | SW | |
08/03/2015 14:00Α΄ Κατηγορία | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 0 - 5 | SW | |
22/03/2015 19:00Α΄ Κατηγορία | ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 1 - 3 | SW | |
29/03/2015 17:20Α΄ Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ | 4 - 2 | SW | |
05/04/2015 17:20Α΄ Κατηγορία | ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 2 - 5 | SW | |
19/04/2015 20:30Α΄ Κατηγορία | FRIENDS CLUB - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 1 - 4 | SW | |
26/04/2015 15:40Α΄ Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - NORTH UNION | 2 - 0 | SW | |
10/05/2015 12:20Α΄ Κατηγορία | ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 0 - 2 | SW | |
24/05/2015 20:30Α΄ Κατηγορία | CLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 3 - 3 | SW | |
06/09/2015 18:20Α Κατηγορία | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 0 - 3 | SW | |
23/09/2015 19:30Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ | 2 - 5 | SW | |
27/09/2015 10:00Α Κατηγορία | ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 1 - 3 | SW | |
04/10/2015 11:40Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES | 1 - 3 | SW | |
10/10/2015 19:35Α Κατηγορία | FRIENDS CLUB - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 5 - 2 | SW | |
17/10/2015 17:30Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS | 1 - 3 | SW | |
25/10/2015 18:20Α Κατηγορία | ANDALUCIA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 1 - 3 | SW | |
01/11/2015 18:20Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 4 - 0 | SW | |
08/11/2015 18:20Α Κατηγορία | ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 3 - 0 | SW | |
15/11/2015 11:40Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ | 2 - 3 | SW | |
25/11/2015 19:30Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - SPORTING CLUB | 2 - 1 | SW | |
29/11/2015 11:40Α Κατηγορία | ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 0 - 2 | SW | |
05/12/2015 19:35Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ | 1 - 3 | SW | |
12/12/2015 19:35Α Κατηγορία | DHL - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 2 - 3 | SW | |
22/12/2015 21:15Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ROMA | 0 - 2 | SW | |
30/01/2016 19:35Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ | 3 - 3 | SW | |
07/02/2016 18:20Α Κατηγορία | ΜΟΣΧΑΤΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 4 - 4 | SW | |
17/02/2016 19:30Α Κατηγορία | ΙΚΑΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 1 - 0 | SW | |
21/02/2016 20:00Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ | 4 - 2 | SW | |
28/02/2016 13:20Α Κατηγορία | ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 0 - 4 | SW | |
05/03/2016 19:35Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - FRIENDS CLUB | 2 - 0 | SW | |
13/03/2016 13:20Κύπελλο | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ | 4 - 4 | SW | |
19/03/2016 21:10Α Κατηγορία | CLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 4 - 0 | SW | |
29/03/2016 21:00Κύπελλο | ΝΙΚΑΙΑ FC - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 2 - 5 | SW | |
03/04/2016 15:00Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ANDALUCIA | 2 - 1 | SW | |
10/04/2016 20:00Α Κατηγορία | ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 0 - 2 | SW | |
14/04/2016 21:00Κύπελλο | ΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 1 - 1 | SW | |
17/04/2016 20:00Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ | 3 - 2 | SW | |
23/04/2016 19:35Α Κατηγορία | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 3 - 2 | SW | |
08/05/2016 20:00Α Κατηγορία | SPORTING CLUB - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 0 - 0 | SW | |
16/05/2016 19:45Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ | 2 - 2 | SW | |
25/05/2016 19:30Α Κατηγορία | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 2 - 1 | SW | |
08/06/2016 21:10Α Κατηγορία | ROMA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 5 - 0 | SW | |
15/06/2016 20:00Κύπελλο | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ | 2 - 0 | SW | |
21/06/2016 21:00Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ | 2 - 7 | SW | |
25/06/2016 20:30Κύπελλο | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ | 1 - 1 | SW | |
04/09/2016 20:00Α Κατηγορία | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | 1 - 3 | SW | |
29/01/2017 18:20Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ | 2 - 3 | SW | |
29/01/2017 18:20Α Κατηγορία | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ | 2 - 3 | SW | |
12/04/2017 19:30Α Κατηγορία | ΙΚΑΡΟΣ - FRIENDS CLUB | 5 - 3 | RM | |
10/05/2017 21:10Α Κατηγορία | FRIENDS CLUB - CLASS | 2 - 3 | RM | |
16/05/2017 21:00Α Κατηγορία | FRIENDS CLUB - ROMA | 1 - 2 | RM | |
13/09/2017 21:10Α Κατηγορία | FRIENDS CLUB - ROMA | 0 - 1 | RM | |
24/09/2017 11:40Α Κατηγορία | ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES | 2 - 3 | CB | |
03/10/2017 21:00Α Κατηγορία | ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ | 1 - 1 | CB | |
17/10/2017 21:00Α Κατηγορία | ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ | 2 - 3 | CB | |
05/11/2017 13:20Α Κατηγορία | ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ | 6 - 1 | CB | |
23/11/2017 21:00Α Κατηγορία | ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ | 8 - 3 | CB | |
30/11/2017 21:45Α Κατηγορία | ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - UNION EUROBANK | 0 - 5 | CB | |
18/12/2017 21:20Α Κατηγορία | ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ | 1 - 3 | CB | |
06/02/2018 21:30Α Κατηγορία | ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ | 4 - 2 | CB | |
27/03/2018 21:40Α Κατηγορία | ΔΥΝΑΜΟ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ | 3 - 3 | CB | |
03/05/2018 21:45Α Κατηγορία | UNION EUROBANK - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ | 6 - 0 | CB | |
01/10/2018 21:20B2 League | ΙΜΒΡΟΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ | 4 - 2 | CB | |
10/10/2018 21:20B2 League | ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - WEST PRIEST | 2 - 5 | CB | |
18/10/2018 21:15B2 League | ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ι. ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ | 1 - 2 | CB | |
30/10/2018 21:15B2 League | ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. | 2 - 2 | CB |