ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ. ΓΙΩΡΓΟΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2014

Αγώνες

     
07/09/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - SQUADRA AZZURRA F.C.
1 - 2
CB 
10/09/2014 19:30Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 4
CB 
21/09/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 7
CB 
28/09/2014 12:20ΚύπελλοΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 7
CB
05/10/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
2 - 1
CB 
11/10/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 1
CB 
18/10/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 2
CB 
25/10/2014 19:35Α΄ ΚατηγορίαAJAX - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 1
CB 
02/11/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 5
CB 
12/11/2014 21:10Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
1 - 7
CB 
22/11/2014 18:00Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - FRIENDS CLUB
2 - 3
CB 
30/11/2014 12:20Α΄ ΚατηγορίαNORTH UNION - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 2
CB 
07/12/2014 10:40Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
0 - 1
CB  
14/12/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαSIERRA MAESTRA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 1
CB 
20/12/2014 19:35ΚύπελλοΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 0
CB 
11/01/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 3
CB
18/01/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - DHL
2 - 1
CB 
25/01/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 0
CB 
26/01/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
6 - 1
CB 
28/01/2015 19:30Α΄ ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
CB 
31/01/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 2
CB 
14/02/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ
4 - 2
CB 
15/02/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 6
CB
21/02/2015 18:00ΚύπελλοΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 3
CB
28/02/2015 19:35Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 2
CB 
05/03/2015 21:30Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS
2 - 3
CB 
08/03/2015 14:00Α΄ ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 5
CB 
12/03/2015 21:00Β2 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 4
CB
22/03/2015 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
CB
29/03/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
4 - 2
CB  
05/04/2015 17:20Α΄ ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 5
CB
19/04/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 4
CB
26/04/2015 15:40Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - NORTH UNION
2 - 0
CB
10/05/2015 12:20Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 2
CB
24/05/2015 20:30Α΄ ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 3
CB
27/09/2015 10:00Α ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
CB 
04/10/2015 11:40Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY
1 - 3
CB
10/10/2015 19:35Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
5 - 2
CB 
17/10/2015 17:30Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - CLASS
1 - 3
CB 
25/10/2015 18:20Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
CB
01/11/2015 18:20Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
4 - 0
CB  
08/11/2015 18:20Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 0
CB 
15/11/2015 11:40Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2 - 3
CB
25/11/2015 19:30Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ALIMOUNDA
2 - 1
CB
29/11/2015 11:40Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 2
CB
05/12/2015 19:35Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 3
CB 
12/12/2015 19:35Α ΚατηγορίαDHL - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 3
CB
22/12/2015 21:15Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ROMA
0 - 2
CB
03/01/2016 21:30ΚύπελλοALIMOUNDA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 1
CB 
13/01/2016 19:30Α ΚατηγορίαRAINBOW - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 4
CB 
18/01/2016 19:40Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - SQUADRA AZZURRA F.C.
4 - 4
CB
30/01/2016 19:35Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3 - 3
CB
07/02/2016 18:20Α ΚατηγορίαΜΟΣΧΑΤΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
4 - 4
CB 
17/02/2016 19:30Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 0
CB
21/02/2016 20:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
4 - 2
CB
28/02/2016 13:20Α ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 4
CB 
05/03/2016 19:35Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - FRIENDS CLUB
2 - 0
CB
13/03/2016 13:20ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
4 - 4
CB  
19/03/2016 21:10Α ΚατηγορίαCLASS - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
4 - 0
CB 
29/03/2016 21:00ΚύπελλοΑΕΚ ‘96 - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 5
CB 
03/04/2016 15:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ANDALUCIA
2 - 1
CB 
10/04/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 2
CB
14/04/2016 21:00ΚύπελλοΑΣΤΕΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 1
CB 
17/04/2016 20:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 2
CB 
23/04/2016 19:35Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 2
CB
08/05/2016 20:00Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 0
CB 
16/05/2016 19:45Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 2
CB
25/05/2016 19:30Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 1
CB 
08/06/2016 21:10Α ΚατηγορίαROMA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
5 - 0
CB
15/06/2016 20:00ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 0
CB
25/06/2016 20:30ΚύπελλοΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 1
CB
04/09/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
1 - 3
CB
18/09/2016 18:20Α ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 4
CB
24/09/2016 19:35Α ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
3 - 2
CB 
16/10/2016 10:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
1 - 3
CB 
01/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ROMA
1 - 2
CB 
09/11/2016 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
0 - 6
CB
22/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 4
CB
27/11/2016 15:00Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
4 - 4
CB    
08/01/2017 15:00Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
2 - 0
CB
29/01/2017 18:20Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 3
CB   
29/01/2017 18:20Α ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
2 - 3
CB   
15/03/2017 21:15Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - FRIENDS CLUB
0 - 3
CB
18/03/2017 19:30Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 7
CB 
29/03/2017 21:20Α ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - FRIENDS CLUB
2 - 5
CB
02/04/2017 20:00Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
5 - 1
CB
12/04/2017 19:30Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - FRIENDS CLUB
5 - 3
CB 
10/05/2017 21:10Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - CLASS
2 - 3
CB
16/05/2017 21:00Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ROMA
1 - 2
CB 
24/05/2017 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - FRIENDS CLUB
3 - 1
CB
07/06/2017 21:15ΚύπελλοFRIENDS CLUB - DOGGERS F.C.A
2 - 0
CB
22/06/2017 21:15ΚύπελλοFRIENDS CLUB - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 0
CB
06/09/2017 21:00Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - FRIENDS CLUB
1 - 1
CB
20/09/2017 19:30Α ΚατηγορίαΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - FRIENDS CLUB
2 - 5
CB  
11/10/2017 19:30Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
3 - 3
CB
18/12/2017 21:20Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
1 - 3
CB
30/01/2018 21:10Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ROMA
0 - 3
CB
14/03/2018 21:15Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 3
CB
27/03/2018 21:40Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 3
CB 
18/04/2018 20:00Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 3
CB 
18/10/2018 21:15B2 LeagueΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ι. ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 2
CB
30/10/2018 21:15B2 LeagueΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 2
CB