ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ. ΓΙΑΝΝΗΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 1988

Αγώνες

     
15/09/2013 20:40Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
3 - 6
CF
22/09/2013 17:20ΚύπελλοΜυρμιδόνες F.C. - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 1
CF 
26/09/2013 21:00Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 1
GK 
05/10/2013 21:10Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - NOVA ROMA
2 - 3
CF 
13/10/2013 20:40Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - OLYMPIC ‘89
3 - 2
CF
20/10/2013 19:00Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - AJAX
1 - 3
CF
03/11/2013 20:40Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - Μυρμιδόνες F.C.
0 - 5
CF
17/11/2013 20:40Β' ΚατηγορίαSIERRA MAESTRA - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
5 - 1
CF
24/11/2013 20:40Β' ΚατηγορίαΑΔΕΣΠΟΤΟΙ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 1
CF
15/12/2013 19:00Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
0 - 1
CF
29/12/2013 10:40Β' ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 4
CF
04/01/2014 21:10Β' ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 4
CF
12/01/2014 15:40Β' ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
6 - 4
CF 
12/01/2014 15:40Β' ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
6 - 4
CF
19/01/2014 15:40Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΕΚ ‘96
2 - 1
CF
02/02/2014 12:20Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES
3 - 1
CF
08/02/2014 19:35Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
8 - 3
CF 
15/02/2014 21:10Β' Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 4
CF
23/02/2014 09:00Β' ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 3
CF 
09/03/2014 14:00Β' ΚατηγορίαNOVA ROMA - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 8
CF
15/03/2014 21:10Β' ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 2
CF
30/03/2014 14:00Β' ΚατηγορίαΜυρμιδόνες F.C. - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 4
CF   
07/04/2014 19:45Β' ΚατηγορίαΚΑΡΕΑΣ F.C. - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 0
CF
13/04/2014 19:00Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - SIERRA MAESTRA
2 - 0
CF
30/04/2014 21:10Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
3 - 1
CF
27/04/2014 19:00Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΔΕΣΠΟΤΟΙ
3 - 1
CF
10/05/2014 18:00Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
5 - 4
CF
18/05/2014 17:20Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
0 - 7
CF
25/05/2014 10:40Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
2 - 3
CF
01/06/2014 17:20Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ALIMOUNDA
3 - 3
CF
31/08/2013 18:50ΦιλικάΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΑΣΟΥ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 2
CF 
27/09/2014 19:35ΚύπελλοΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 5
CF  
04/10/2014 19:35Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
2 - 4
CF
12/10/2014 10:40Β1 ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 3
CF
18/10/2014 18:00Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ALEMAO FC
1 - 1
CF
25/10/2014 19:35Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 5
CF 
08/11/2014 21:10Β1 ΚατηγορίαANDALUCIA - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 1
CF
15/11/2014 21:10Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2 - 1
CF
23/11/2014 19:00Β1 ΚατηγορίαTRELLEBORG - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 3
CF
30/11/2014 15:40Β1 ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
0 - 1
CF 
06/12/2014 19:35Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
3 - 0
CF
15/12/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 3
CF
20/12/2014 21:10ΚύπελλοΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - SIERRA MAESTRA
0 - 1
CF
03/01/2015 19:35Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1 - 4
CF 
10/01/2015 19:35Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 4
CF 
17/01/2015 19:35Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 0
CF 
31/01/2015 19:35Β1 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 0
CF
08/02/2015 12:20Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ RESERVES
1 - 1
CF
14/02/2015 19:35Β1 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 2
CF
28/02/2015 18:00Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΠΑΠΑΓΟΣ
2 - 2
CF
14/03/2015 19:35Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ANDALUCIA
0 - 0
CF
21/03/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 4
CF
29/03/2015 19:00Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - TRELLEBORG
1 - 4
CF
04/04/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - OLYMPIC ‘89
5 - 2
CF
18/04/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
0 - 2
CF
27/04/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 2
CF 
09/05/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 3
CF
16/05/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΛΥΚΟΙ 2014
0 - 3
CF
24/05/2015 17:20Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 6
CF    
26/09/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ
5 - 2
CF
03/10/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαTRELLEBORG - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 1
CF
12/10/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 5
CF
01/11/2015 16:40Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 1
CF 
15/11/2015 20:00Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΛΥΚΟΙ 2014
0 - 5
CF
13/12/2015 13:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΕΚ ‘96
2 - 1
CF
19/12/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
4 - 0
CF 
06/01/2016 21:10ΚύπελλοΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
1 - 8
CF
16/01/2016 19:35Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
1 - 0
CF
23/01/2016 19:35Β2 ΚατηγορίαΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 11
CF 
30/01/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - TRELLEBORG
3 - 1
CF
08/02/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 1
CF
14/02/2016 21:30Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ALEMAO FC
3 - 1
CF 
07/11/2015 18:00Β2 ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
0 - 2
CF
29/11/2015 20:00Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ
3 - 2
CF
05/12/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 2
CF
27/02/2016 18:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 1
CF
20/03/2016 16:40Β2 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
6 - 1
CF
03/04/2016 13:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
5 - 6
CF
16/04/2016 19:35Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
0 - 3
CF
18/09/2016 16:40ΚύπελλοΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ALEMAO FC
0 - 3
CF
25/09/2016 21:30Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ
6 - 1
CF 
09/10/2016 20:00Β1 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
3 - 1
CF
22/05/2017 21:25SUMMER CUP GROUP C 2017ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
1 - 2
CF
29/05/2017 21:10SUMMER CUP GROUP C 2017ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 2
CF
07/06/2017 21:15SUMMER CUP GROUP C 2017ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΙΚΑΡΟΣ
2 - 4
CF
23/09/2017 21:00ΚύπελλοWEST PRIEST - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
5 - 3
CF
04/10/2017 19:30Β2 ΚατηγορίαINTERNATIONAL PLAYERS - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 3
CF
23/10/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 2
CF
06/11/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 3
CF
15/11/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΕΣ ΣΕΠΑ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 0
CF
04/12/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - WEST PRIEST
3 - 2
CF
29/11/2017 19:30Β2 ΚατηγορίαGROUPAMA ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 9
CF
08/01/2018 21:15Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
2 - 1
CF
31/01/2018 21:15Β2 ΚατηγορίαBLACK OPS - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 2
CF 
05/03/2018 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 3
CF
17/04/2018 20:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - GROUPAMA ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
4 - 3
CF
23/04/2018 21:25Β2 ΚατηγορίαWEST PRIEST - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
5 - 4
CF
11/10/2018 21:15B2 LeagueΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - LOCO FAMILY
4 - 2
CF
18/10/2018 21:15B2 LeagueΟΡΙΩΝΕΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 5
CF
05/11/2018 21:40B2 LeagueΟΠΑΠ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 3
CF
11/02/2019 21:20B2 LeagueLOCO FAMILY - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 6
CF 
05/12/2018 20:00B2 LeagueWEST PRIEST - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 2
CF
13/03/2019 21:10ΚύπελλοΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - INTERNATIONAL PLAYERS
4 - 2
CF