ΝΙΤΣΟΓΛΟΥ. ΤΟΛΗΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2013

Αγώνες

     
16/09/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΛΥΚΟΙ 2014
8 - 2
CM  
30/09/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
3 - 3
DM
07/10/2013 21:15Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
5 - 2
DM
30/09/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
3 - 3
DM
14/10/2013 21:15Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
3 - 5
DM   
04/11/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2 - 5
DM
11/11/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 4
DM
18/11/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαLODGE FC - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
7 - 2
DM
09/12/2013 21:00Γ' ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 1
DM
02/12/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΑΣΟΥ
3 - 1
DM 
25/11/2013 21:00Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 0
DM
16/12/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαANDALUCIA - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 4
DM
08/01/2014 21:10Γ' ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
6 - 3
DM
20/01/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - LODGE FC
2 - 1
DM 
27/01/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1 - 3
DM
13/02/2014 21:00Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
2 - 4
DM
17/02/2014 19:25Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 3
DM
17/02/2014 19:25Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 3
DM
24/02/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 4
DM 
10/03/2014 21:00Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
4 - 2
DM
17/03/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΑΣΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 5
DM 
24/03/2014 21:00Γ' ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 4
DM
31/03/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαANDALUCIA - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
4 - 3
DM
07/04/2014 21:00Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
3 - 6
DM 
14/04/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 4
DM 
28/04/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
2 - 7
DM
22/09/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - LODGE FC
9 - 4
DM  
29/09/2014 21:30ΚύπελλοΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΛΥΚΟΙ 2014
3 - 2
DM
06/10/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαANDALUCIA - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 0
DM
20/10/2014 20:00Β1 ΚατηγορίαTRELLEBORG - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 3
DM
27/10/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - OLYMPIC ‘89
2 - 2
DM
03/11/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 6
DM
10/11/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 2
DM
17/11/2014 21:30Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
0 - 3
DM
24/11/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 2
DM  
01/12/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 1
DM
03/12/2014 21:10Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 0
DM
15/12/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 3
DM
22/12/2014 19:45ΚύπελλοΑΓΡΟΤΙΚΗ - OLYMPIC ‘89
4 - 0
DM 
05/01/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 5
DM 
19/01/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
8 - 1
DM
22/01/2015 20:30Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ALEMAO FC
5 - 4
DM
26/01/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 1
DM
02/02/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ANDALUCIA
1 - 0
DM
16/02/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - TRELLEBORG
4 - 5
DM
23/03/2015 21:40Β1 ΚατηγορίαΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 2
DM
06/04/2015 20:00Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 4
DM
20/04/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
6 - 5
DM
27/04/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 2
DM
11/05/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY
3 - 4
DM
18/05/2015 20:00Β1 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
7 - 6
DM 
25/05/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
7 - 4
DM
21/09/2015 19:45ΚύπελλοΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 5
DM
28/10/2015 19:30Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 2
DM
16/11/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 2
DM
23/11/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
4 - 6
DM 
07/12/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΛΥΚΟΙ 2014
4 - 2
DM
14/12/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 9
DM
21/12/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
3 - 2
DM
11/01/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαTRELLEBORG - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 4
DM
25/01/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 4
DM
14/02/2016 11:40Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΕΚ ‘96
3 - 3
DM
23/02/2016 21:30Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 5
DM
29/02/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
3 - 2
DM
07/03/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 2
DM
16/03/2016 19:30Β2 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 4
DM    
04/04/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 7
DM
11/04/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
5 - 0
DM
18/04/2016 21:15Β2 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 2
DM
25/04/2016 21:25Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
2 - 2
DM
09/05/2016 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 4
DM
13/06/2016 21:00SUMMER CUP GROUP B 2016AJAX - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 3
DM 
21/09/2016 19:30ΚύπελλοΑΓΡΟΤΙΚΗ - BLACK OPS
4 - 1
DM
26/09/2016 19:45Β2 Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 3
DM
03/10/2016 21:30Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
4 - 1
DM
19/10/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
1 - 4
DM
31/10/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 7
DM 
14/11/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
10 - 1
DM
21/11/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
1 - 4
DM
01/12/2016 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 3
DM
13/12/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - INTERNATIONAL PLAYERS
2 - 0
DM
23/01/2017 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ
3 - 5
DM
30/01/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
4 - 1
DM
06/02/2017 20:00Β2 ΚατηγορίαDHL - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 7
DM
02/03/2017 20:15ΚύπελλοΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 2
DM
06/03/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
DM
13/03/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 4
DM
30/03/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
7 - 1
DM
06/04/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαINTERNATIONAL PLAYERS - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 8
DM 
19/04/2017 19:40Β2 ΚατηγορίαBLACK OPS - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
7 - 1
DM 
24/04/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - BLACK OPS
8 - 3
DM
02/10/2017 19:45Β2 Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 3
DM
09/10/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - GROUPAMA ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
7 - 3
DM
16/10/2017 19:40Β2 ΚατηγορίαWEST PRIEST - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 4
DM 
01/11/2017 19:35ΚύπελλοΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 6
DM
06/11/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 3
DM
13/11/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
3 - 1
DM 
30/11/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΟΠΑΠ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 11
DM
28/02/2018 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - WEST PRIEST
4 - 1
DM
13/03/2018 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 3
DM
29/03/2018 21:00Β2 ΚατηγορίαLODGE FC - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 3
DM
25/04/2018 19:30Β2 ΚατηγορίαBLACK OPS - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 1
DM
02/05/2018 19:50Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - INTERNATIONAL PLAYERS
2 - 1
DM 
14/05/2018 19:50Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
6 - 3
DM
21/05/2018 20:00Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 0
DM
30/05/2018 19:30Β2 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 2
DM
06/06/2018 19:30Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΕΣ ΣΕΠΑ
7 - 6
DM 
11/09/2018 21:15LEAGUE A/M MID-WEEKΑΓΡΟΤΙΚΗ - ANDALUCIA
2 - 0
DM
18/09/2018 21:15LEAGUE A/M MID-WEEKΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
5 - 3
DM 
03/10/2018 20:00LEAGUE A/M MID-WEEKΙΚΑΡΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 1
DM 
16/10/2018 21:15LEAGUE A/M MID-WEEKALIMOUNDA - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 4
DM
06/11/2018 21:15LEAGUE A/M MID-WEEKΑΓΡΟΤΙΚΗ - ROMA
0 - 2
DM