ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ. ΧΡΗΣΤΟΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2013

Αγώνες

     
16/09/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΛΥΚΟΙ 2014
8 - 2
DM
30/09/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
3 - 3
DM 
07/10/2013 21:15Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
5 - 2
DM 
14/10/2013 21:15Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
3 - 5
DM
04/11/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2 - 5
DM   
11/11/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 4
DM
18/11/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαLODGE FC - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
7 - 2
DM
09/12/2013 21:00Γ' ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 1
DM
02/12/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΑΣΟΥ
3 - 1
DM
16/12/2013 19:45Γ' ΚατηγορίαANDALUCIA - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 4
DM 
08/01/2014 21:10Γ' ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
6 - 3
DM 
20/01/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - LODGE FC
2 - 1
DM 
27/01/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1 - 3
DM 
13/02/2014 21:00Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
2 - 4
DM
17/02/2014 19:25Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 3
DM
17/02/2014 19:25Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 3
DM
26/02/2014 21:10Γ' ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 4
DM 
17/03/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΚΑΣΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 5
DM 
31/03/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαANDALUCIA - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
4 - 3
DM  
07/04/2014 21:00Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
3 - 6
DM 
22/09/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - LODGE FC
9 - 4
DM
06/10/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαANDALUCIA - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 0
DM
03/11/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 6
DM
10/11/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 2
DM
17/11/2014 21:30Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
0 - 3
DM
24/11/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 2
DM
01/12/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 1
DM   
03/12/2014 21:10Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 0
DM
15/12/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 3
DM
22/12/2014 19:45ΚύπελλοΑΓΡΟΤΙΚΗ - OLYMPIC ‘89
4 - 0
DM 
05/01/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 5
DM
19/01/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
8 - 1
DM  
22/01/2015 20:30Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ALEMAO FC
5 - 4
DM
26/01/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 1
DM
02/02/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ANDALUCIA
1 - 0
DM 
13/02/2015 19:30Β1 ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 8
DM 
16/02/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - TRELLEBORG
4 - 5
DM   
09/03/2015 20:20Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
3 - 4
DM
23/03/2015 21:40Β1 ΚατηγορίαΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 2
DM
06/04/2015 20:00Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 4
DM  
27/04/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 2
DM
11/05/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY
3 - 4
DM
25/05/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
7 - 4
DM 
21/09/2015 19:45ΚύπελλοΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 5
DM
28/09/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
5 - 3
DM
05/10/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
5 - 1
DM
02/11/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 1
DM
16/11/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 2
DM
23/11/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
4 - 6
DM 
07/12/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΛΥΚΟΙ 2014
4 - 2
DM   
14/12/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 9
DM  
21/12/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
3 - 2
DM
11/01/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαTRELLEBORG - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 4
DM 
25/01/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 4
DM
14/02/2016 11:40Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΕΚ ‘96
3 - 3
DM
23/02/2016 21:30Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 5
DM   
29/02/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
3 - 2
DM
16/03/2016 19:30Β2 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 4
DM
20/03/2016 15:00Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
2 - 0
DM
04/04/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 7
DM 
11/04/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
5 - 0
DM
18/04/2016 21:15Β2 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 2
DM
25/04/2016 21:25Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
2 - 2
DM  
09/05/2016 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 4
DM   
22/05/2016 15:00Β2 ΚατηγορίαΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 4
DM   
21/09/2016 19:30ΚύπελλοΑΓΡΟΤΙΚΗ - BLACK OPS
4 - 1
DM 
26/09/2016 19:45Β2 Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 3
DM 
31/10/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 7
DM 
07/11/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - LOCO FAMILY
2 - 3
DM 
14/11/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
10 - 1
DM  
21/11/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
1 - 4
DM 
01/12/2016 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 3
DM
13/12/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - INTERNATIONAL PLAYERS
2 - 0
DM   
17/01/2017 21:30Β2 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 1
DM
23/01/2017 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ
3 - 5
DM 
30/01/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
4 - 1
DM
06/02/2017 20:00Β2 ΚατηγορίαDHL - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 7
DM 
13/02/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΙΜΒΡΟΣ
4 - 2
DM 
02/03/2017 20:15ΚύπελλοΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 2
DM 
13/03/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 4
DM
20/03/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
7 - 4
DM 
30/03/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
7 - 1
DM
06/04/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαINTERNATIONAL PLAYERS - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 8
DM 
19/04/2017 19:40Β2 ΚατηγορίαBLACK OPS - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
7 - 1
DM
24/04/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - BLACK OPS
8 - 3
DM
23/05/2017 20:30SUMMER CUP GROUP B 2017GYZI RULES - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 2
DM
02/10/2017 19:45Β2 Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 3
DM
09/10/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - GROUPAMA ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
7 - 3
DM
16/10/2017 19:40Β2 ΚατηγορίαWEST PRIEST - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 4
DM
25/10/2017 19:30Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ι. ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ
5 - 1
DM
01/11/2017 19:35ΚύπελλοΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 6
DM
06/11/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 3
DM   
13/11/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
3 - 1
DM
23/11/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - LODGE FC
1 - 4
DM
30/11/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΟΠΑΠ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 11
DM   
15/01/2018 19:30Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 3
DM
25/01/2018 21:25Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 1
DM
31/01/2018 19:30Β2 ΚατηγορίαΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΕΣ ΣΕΠΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 0
DM
28/02/2018 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - WEST PRIEST
4 - 1
DM 
13/03/2018 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 3
DM 
29/03/2018 21:00Β2 ΚατηγορίαLODGE FC - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 3
DM
02/05/2018 19:50Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - INTERNATIONAL PLAYERS
2 - 1
DM
14/05/2018 19:50Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
6 - 3
DM  
21/05/2018 20:00Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 0
DM
30/05/2018 19:30Β2 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 2
DM
06/06/2018 19:30Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΕΣ ΣΕΠΑ
7 - 6
DM 
11/09/2018 21:15LEAGUE A/M MID-WEEKΑΓΡΟΤΙΚΗ - ANDALUCIA
2 - 0
DM
18/09/2018 21:15LEAGUE A/M MID-WEEKΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
5 - 3
DM 
25/09/2018 21:15LEAGUE A/M MID-WEEKΑΓΡΟΤΙΚΗ - UNION EUROBANK
1 - 4
DM
03/10/2018 20:00LEAGUE A/M MID-WEEKΙΚΑΡΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 1
DM
24/10/2018 21:20LEAGUE A/M MID-WEEKΑΓΡΟΤΙΚΗ - South Coast Capitals
0 - 0
DM