MALO. MARTIN

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2013

Αγώνες

     
12/09/2013 21:00Β' ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 1
CF  
14/09/2013 19:35Α' ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - CLASS
4 - 1
CF   
21/09/2013 19:35ΚύπελλοΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
3 - 0
CF
22/09/2013 20:40ΚύπελλοΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
10 - 2
SW    
28/09/2013 18:00Α' ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - FRIENDS CLUB
3 - 1
CF   
29/09/2013 20:40Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - Μυρμιδόνες F.C.
3 - 0
DF
02/10/2013 19:30Α' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
5 - 2
CF
07/10/2013 19:45Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΚΑΡΕΑΣ F.C.
7 - 1
DF    
13/10/2013 19:00Β' ΚατηγορίαSIERRA MAESTRA - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
3 - 4
DF   
12/10/2013 19:35Α' ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 2
CF  
19/10/2013 19:35Α' ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - DHL
3 - 3
CF     
20/10/2013 20:40Β' ΚατηγορίαΑΔΕΣΠΟΤΟΙ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 6
DF     
27/10/2013 17:20ΚύπελλοΔΙΟΝΥΣΟΣ - SQUADRA AZZURRA F.C.
4 - 4
DF    
26/10/2013 19:35ΚύπελλοΑΘΗΝΑ 2005 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
0 - 5
CF    
30/10/2013 21:10Β' ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
3 - 2
DF 
02/11/2013 21:10Α' ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
1 - 1
CF
10/11/2013 17:20Β' ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 8
DF   
17/11/2013 17:20Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΑΕΚ ‘96
7 - 3
DF      
16/11/2013 18:00Α' ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
3 - 5
CF   
23/11/2013 19:35Α' ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
2 - 2
CF
30/11/2013 19:35Α' ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΘΗΝΑ 2005
3 - 1
CF    
01/12/2013 17:20Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ALIMOUNDA
3 - 1
DF   
07/12/2013 21:10Α' ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - COBRA F.C.
4 - 0
CF 
08/12/2013 20:40Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
4 - 1
DF    
11/12/2013 19:30Α' ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
3 - 1
CF 
20/12/2013 21:00ΚύπελλοFRIENDS CLUB - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
6 - 2
CF
22/12/2013 10:40Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
4 - 1
DF
28/12/2013 19:40Α' ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
2 - 6
CF 
05/01/2014 12:20Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
8 - 1
DF    
04/01/2014 19:35Α' ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
1 - 4
CF
12/01/2014 19:00Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
7 - 0
DF   
11/01/2014 21:10Α' ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
2 - 3
CF 
19/01/2014 19:00Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
6 - 2
DF    
25/01/2014 21:10Α' ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - NORTH UNION
3 - 0
CF 
29/01/2014 19:30ΚύπελλοCOBRA F.C. - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
4 - 2
DF
02/02/2014 17:20Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - NOVA ROMA
6 - 1
DF  
08/02/2014 21:10Α' ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
0 - 3
CF   
09/02/2014 15:40Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - OLYMPIC ‘89
2 - 0
DF
16/02/2014 09:00Β' ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
0 - 4
DF   
12/02/2014 19:30Α' ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ
3 - 0
CF 
22/02/2014 18:00Α' ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
3 - 0
CF
23/02/2014 19:00Β' ΚατηγορίαΜυρμιδόνες F.C. - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 5
DF 
26/02/2014 19:30Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - AJAX
0 - 0
DF
01/03/2014 19:30Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
4 - 0
DF   
08/03/2014 21:10Α' ΚατηγορίαDHL - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
3 - 3
CF
10/03/2014 19:45Β' ΚατηγορίαΚΑΡΕΑΣ F.C. - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 1
DF 
15/03/2014 18:00Α' ΚατηγορίαΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
4 - 1
CF  
16/03/2014 19:00Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - SIERRA MAESTRA
0 - 3
DF
23/03/2014 14:00Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΑΔΕΣΠΟΤΟΙ
6 - 1
DF  
26/03/2014 21:10Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
2 - 2
DF 
26/03/2014 21:10Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
2 - 2
DF
06/04/2014 14:00Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
3 - 0
DF   
13/04/2014 15:40Β' ΚατηγορίαΑΕΚ ‘96 - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
5 - 3
DF  
18/05/2014 17:20Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
0 - 7
DF    
21/05/2014 21:10Β' Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
0 - 4
DF     
29/05/2014 21:00Β' ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 5
DF    
08/06/2014 19:00Β' ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
2 - 5
DF     
22/06/2014 17:20Β' ΚατηγορίαAJAX - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 3
DF 
07/09/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4 - 2
DF   
10/09/2014 19:30Α΄ ΚατηγορίαDHL - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
2 - 6
DF   
24/09/2014 19:30ΚύπελλοΙΚΑΡΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
2 - 2
DF 
05/10/2014 15:40Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
7 - 5
CF    
05/10/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
2 - 1
DF  
12/10/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
9 - 2
DF   
19/10/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΙΚΑΡΟΣ
1 - 3
DF
23/10/2014 21:20Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - South Coast Capitals
4 - 3
CF 
26/10/2014 17:20Α΄ ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
1 - 2
DF
02/11/2014 10:40Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 1
CF  
02/11/2014 19:00Α΄ ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 3
DF 
08/03/2015 20:30Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
2 - 5
CF 
16/03/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 1
CF  
22/03/2015 15:40Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
2 - 4
CF   
29/03/2015 15:40Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΙΜΒΡΟΣ
7 - 2
CF  
18/04/2015 19:35Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 1
CF
27/04/2015 21:20Β2 Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 8
CF     
14/05/2015 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ALIMOUNDA
3 - 0
CF 
18/05/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
0 - 7
CF  
13/09/2015 18:20Α ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 1
CF 
27/09/2015 20:00Α ΚατηγορίαCLASS - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
4 - 0
CF
04/10/2015 18:20Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ANDALUCIA
4 - 5
CF 
11/10/2015 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ALIMOUNDA
0 - 1
CF 
18/10/2015 20:00Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 5
CF    
25/10/2015 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
2 - 3
CF   
15/11/2015 21:30Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 1
CF
22/11/2015 21:30Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - DHL
6 - 2
CF  
30/11/2015 19:45Α ΚατηγορίαROMA - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 3
CF
13/12/2015 20:00Α ΚατηγορίαSQUADRA AZZURRA F.C. - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 2
CF 
20/12/2015 20:00Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
2 - 2
CF 
03/07/2016 21:00SUMMER CUP GROUP C 2016PRANVERA - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
8 - 0
CF    
21/09/2016 19:30Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 2
CF
25/09/2016 18:20Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
1 - 3
CF
26/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
4 - 1
CF
30/10/2016 18:20Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
0 - 2
CF   
08/11/2016 21:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 2
CF    
11/12/2016 16:40Α ΚατηγορίαANDALUCIA - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 1
CF   
18/12/2016 20:00Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - FRIENDS CLUB
5 - 1
CF  
08/01/2017 18:20Α ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 2
CF 
14/01/2017 18:00Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - DOGGERS F.C.A
1 - 10
AM  
21/01/2017 19:35Β1 ΚατηγορίαDOGGERS F.C.A - ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ
6 - 1
AM 
05/02/2017 18:20Β1 ΚατηγορίαDOGGERS F.C.A - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
8 - 2
AM 
11/02/2017 17:00Β1 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - DOGGERS F.C.A
1 - 3
AM
19/02/2017 16:40Β1 ΚατηγορίαDOGGERS F.C.A - BLUE
2 - 2
AM
04/03/2017 18:00Β1 ΚατηγορίαDOGGERS F.C.A - ΔΙΚΤΥΟ ΠΡΟΣΦΥΓΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ
5 - 2
AM
05/03/2017 20:00Α ΚατηγορίαPRANVERA - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
3 - 3
CF
12/03/2017 18:20Β1 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - DOGGERS F.C.A
1 - 3
AM
19/03/2017 21:30Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - PRANVERA
1 - 1
CF 
26/03/2017 20:00Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - DOGGERS F.C.A
3 - 2
AM
01/04/2017 18:00Β1 ΚατηγορίαDOGGERS F.C.A - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
4 - 0
AM   
08/04/2017 19:35Β1 ΚατηγορίαΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - DOGGERS F.C.A
0 - 0
AM
18/04/2017 21:10ΚύπελλοDOGGERS F.C.A - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
2 - 1
AM
30/04/2017 20:00Α ΚατηγορίαPRANVERA - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 2
CF
04/06/2017 20:00ΚύπελλοPRANVERA - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 0
CF
07/10/2018 18:00LEAGUE A/W WEEKENDΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
1 - 8
CF    
14/10/2018 20:00LEAGUE A/W WEEKENDΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
6 - 0
CF
21/10/2018 18:20LEAGUE A/W WEEKENDΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 4
CF
04/11/2018 20:00LEAGUE A/W WEEKENDΛΥΚΟΙ 2014 - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
3 - 5
CF
11/11/2018 20:00LEAGUE A/W WEEKENDΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
4 - 4
CF