NILSSON MIKAEL

profile_picture
Έτος γεννήσεως -0001

Αγώνες

     
27/01/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΟΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1 - 3
RWB
13/02/2014 21:00Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
2 - 4
RWB 
17/02/2014 19:25Γ' ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 3
RWB  
24/02/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 4
RWB  
26/02/2014 21:10Γ' ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 4
RWB
10/03/2014 21:00Γ' ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
4 - 2
RWB  
24/03/2014 21:00Γ' ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 4
RWB 
31/03/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαANDALUCIA - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
4 - 3
RWB
07/04/2014 21:00Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
3 - 6
RWB
28/04/2014 19:45Γ' ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
2 - 7
RWB 
22/09/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - LODGE FC
9 - 4
RWB
29/09/2014 21:30ΚύπελλοΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΛΥΚΟΙ 2014
3 - 2
RWB 
06/10/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαANDALUCIA - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 0
RWB
03/11/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 6
RWB 
10/11/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 2
RWB  
12/11/2014 21:10Β2 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
3 - 4
AM  
17/11/2014 21:30Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
0 - 3
RWB 
19/11/2014 20:45Β2 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ALIMOUNDA
2 - 5
AM
15/12/2014 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 3
RWB
21/12/2014 15:40ΚύπελλοΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - South Coast Capitals
3 - 3
AM
22/12/2014 19:45ΚύπελλοΑΓΡΟΤΙΚΗ - OLYMPIC ‘89
4 - 0
RWB
05/01/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαROXY ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 5
RWB 
19/01/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
8 - 1
RWB
22/01/2015 20:30Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ALEMAO FC
5 - 4
RWB
25/01/2015 12:15Β2 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΙΜΒΡΟΣ
5 - 4
AM
13/02/2015 19:30Β1 ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 8
RWB 
16/02/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - TRELLEBORG
4 - 5
RWB 
20/02/2015 21:15ΚύπελλοΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - South Coast Capitals
2 - 1
AM
21/02/2015 19:35ΚύπελλοΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
6 - 4
RWB    
04/03/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - South Coast Capitals
0 - 8
AM    
09/03/2015 20:20Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
3 - 4
RWB
12/03/2015 21:00Β2 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 4
AM
16/03/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
3 - 4
RWB  
18/03/2015 21:10Β2 Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - South Coast Capitals
2 - 4
AM
23/03/2015 21:40Β1 ΚατηγορίαΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 2
RWB
20/04/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
6 - 5
RWB    
27/04/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 2
RWB   
07/05/2015 22:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - South Coast Capitals
2 - 3
AM
11/05/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ROXY ΒΥΡΩΝΟΣ
3 - 4
RWB
18/05/2015 20:00Β1 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
7 - 6
RWB 
21/09/2015 19:45ΚύπελλοΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 5
RWB
23/09/2015 21:10ΚύπελλοΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - South Coast Capitals
5 - 5
AM
28/09/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
5 - 3
RWB     
30/09/2015 22:00Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - South Coast Capitals
4 - 3
AM  
05/10/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
5 - 1
RWB  
07/10/2015 21:15Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
7 - 0
AM   
09/10/2015 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ALEMAO FC
2 - 6
RWB
21/10/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - PARTIZANI
5 - 0
AM
28/10/2015 19:30Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 2
RWB 
02/11/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 1
RWB
03/11/2015 20:15Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - LODGE FC
4 - 0
AM  
08/11/2015 18:20Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ
3 - 2
RWB   
11/11/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - South Coast Capitals
1 - 4
AM
16/11/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 2
RWB
18/11/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
8 - 0
AM
23/11/2015 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
4 - 6
RWB
01/12/2015 21:00Β1 ΚατηγορίαΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - South Coast Capitals
0 - 5
AM
07/12/2015 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΛΥΚΟΙ 2014
4 - 2
RWB 
08/12/2015 20:50Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΙΜΒΡΟΣ
7 - 3
AM  
14/12/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 9
RWB  
16/12/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΡΗΣ-ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ - South Coast Capitals
2 - 6
AM
11/01/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαTRELLEBORG - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 4
RWB
13/01/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - South Coast Capitals
2 - 1
AM  
17/01/2016 13:20Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ
6 - 3
RWB    
20/01/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΔΙΟΝΥΣΟΣ
2 - 1
AM
25/01/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 4
RWB  
27/01/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 4
AM 
03/02/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - South Coast Capitals
2 - 3
AM  
14/02/2016 11:40Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΕΚ ‘96
3 - 3
RWB 
17/02/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαPARTIZANI - South Coast Capitals
0 - 2
AM  
23/02/2016 21:30Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 5
RWB
24/02/2016 21:10ΚύπελλοΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - South Coast Capitals
3 - 4
AM 
29/02/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
3 - 2
RWB   
02/03/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - South Coast Capitals
1 - 4
AM  
07/03/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 2
RWB  
09/03/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
12 - 1
AM
16/03/2016 21:10ΚύπελλοΠΑΠΑΓΟΣ - South Coast Capitals
0 - 2
AM
16/03/2016 19:30Β2 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 4
RWB
20/03/2016 15:00Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
2 - 0
RWB  
26/03/2016 16:30Β1 ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - South Coast Capitals
1 - 4
AM  
30/03/2016 21:20ΚύπελλοSouth Coast Capitals - ΛΥΚΟΙ 2014
2 - 2
AM  
04/04/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 7
RWB
06/04/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - South Coast Capitals
2 - 6
AM
11/04/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ
5 - 0
RWB
13/04/2016 21:20Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
1 - 0
AM  
18/04/2016 21:15Β2 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 2
RWB 
09/05/2016 21:15Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 4
RWB
11/05/2016 21:25Β1 ΚατηγορίαΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ - South Coast Capitals
1 - 3
AM
22/05/2016 15:00Β2 ΚατηγορίαΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 4
RWB 
25/05/2016 21:10Β1 ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - South Coast Capitals
6 - 1
AM
29/05/2016 17:00Β1 ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΟΣ
3 - 0
AM
31/05/2016 21:10ΚύπελλοΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - South Coast Capitals
1 - 0
AM
13/06/2016 21:00SUMMER CUP GROUP B 2016AJAX - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 3
RWB
15/06/2016 21:30SUMMER CUP GROUP A 2016South Coast Capitals - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
6 - 1
AM 
22/06/2016 21:30SUMMER CUP GROUP A 2016South Coast Capitals - BLACK OPS
3 - 1
AM
29/06/2016 21:20SUMMER CUP GROUP A 2016South Coast Capitals - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
5 - 2
AM 
07/09/2016 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
4 - 1
AM 
14/09/2016 21:10Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - South Coast Capitals
2 - 3
AM
21/09/2016 19:30ΚύπελλοΑΓΡΟΤΙΚΗ - BLACK OPS
4 - 1
RWB  
21/09/2016 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 1
AM
26/09/2016 19:45Β2 Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 3
RWB
03/10/2016 21:30Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
4 - 1
RWB
05/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - CLASS
0 - 3
AM
10/10/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
4 - 2
RWB 
12/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαROMA - South Coast Capitals
2 - 0
AM
19/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαALIMOUNDA - South Coast Capitals
2 - 1
AM  
26/10/2016 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ
4 - 1
AM
31/10/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 7
RWB 
02/11/2016 21:10Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - South Coast Capitals
1 - 2
AM   
07/11/2016 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - LOCO FAMILY
2 - 3
RWB  
07/12/2016 21:25Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ANDALUCIA
1 - 3
AM
13/12/2016 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - GOLDEN FC
2 - 0
RWB
14/12/2016 21:10Α ΚατηγορίαFRIENDS CLUB - South Coast Capitals
1 - 1
AM
17/12/2016 16:30Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ROXY ΒΥΡΩΝΟΣ
5 - 0
AM
17/01/2017 21:30Β2 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 1
RWB
18/01/2017 21:10Α ΚατηγορίαΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - South Coast Capitals
1 - 6
AM  
23/01/2017 21:10Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ
3 - 5
RWB  
25/01/2017 21:20Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ
2 - 1
AM  
30/01/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
4 - 1
RWB
06/02/2017 20:00Β2 ΚατηγορίαDHL - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 7
RWB
08/02/2017 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΙΚΑΡΟΣ
4 - 2
AM
13/02/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΙΜΒΡΟΣ
4 - 2
RWB
15/02/2017 21:10Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - South Coast Capitals
4 - 2
AM   
01/03/2017 21:20ΚύπελλοΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - South Coast Capitals
3 - 3
AM   
06/03/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 1
RWB
13/03/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 4
RWB 
20/03/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
7 - 4
RWB   
22/03/2017 21:15Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ALIMOUNDA
4 - 1
AM 
29/03/2017 21:15Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝΙΑ - South Coast Capitals
2 - 4
AM 
30/03/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΥΡΑΥΛΟΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
7 - 1
RWB 
19/04/2017 19:40Β2 ΚατηγορίαBLACK OPS - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
7 - 1
RWB
24/04/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - BLACK OPS
8 - 3
RWB
03/05/2017 20:30Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - South Coast Capitals
2 - 2
AM
23/05/2017 20:30SUMMER CUP GROUP B 2017GYZI RULES - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 2
RWB  
24/05/2017 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - FRIENDS CLUB
3 - 1
AM
31/05/2017 21:10Α ΚατηγορίαROXY ΒΥΡΩΝΟΣ - South Coast Capitals
0 - 3
AM  
14/06/2017 21:10Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - South Coast Capitals
2 - 2
AM
21/06/2017 21:30Α ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - South Coast Capitals
0 - 5
AM    
20/09/2017 21:10Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 1
AM
02/10/2017 19:45Β2 Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 3
RWB
09/10/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - GROUPAMA ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
7 - 3
RWB
25/10/2017 19:30Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ι. ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ
5 - 1
RWB  
25/10/2017 21:15Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ
1 - 2
AM  
01/11/2017 19:35ΚύπελλοΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 6
RWB 
01/11/2017 21:15Α ΚατηγορίαROXY ΒΥΡΩΝΟΣ - South Coast Capitals
0 - 4
AM
06/11/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 3
RWB
08/11/2017 21:15Α ΚατηγορίαΙΚΑΡΟΣ - South Coast Capitals
4 - 1
AM
13/11/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
3 - 1
RWB
29/11/2017 21:10Α ΚατηγορίαANDALUCIA - South Coast Capitals
0 - 2
AM
30/11/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΟΠΑΠ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 11
RWB
13/12/2017 21:15Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ
3 - 3
AM  
10/01/2018 21:15Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
1 - 2
AM
25/01/2018 21:25Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
2 - 1
RWB
31/01/2018 19:30Β2 ΚατηγορίαΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΕΣ ΣΕΠΑ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 0
RWB
05/02/2018 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
3 - 0
RWB
07/02/2018 21:15Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
2 - 0
AM  
20/02/2018 21:00ΚύπελλοΑΓΡΟΤΙΚΗ - ROMA
1 - 6
RWB 
21/02/2018 21:20Α ΚατηγορίαSouth Coast Capitals - ΙΚΑΡΟΣ
0 - 3
AM
28/02/2018 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - WEST PRIEST
4 - 1
RWB  
21/03/2018 21:15Α ΚατηγορίαΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ - South Coast Capitals
3 - 1
AM  
29/03/2018 21:00Β2 ΚατηγορίαLODGE FC - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
3 - 3
RWB
25/04/2018 19:30Β2 ΚατηγορίαBLACK OPS - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 1
RWB 
02/05/2018 19:50Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - GOLDEN FC
2 - 1
RWB
09/05/2018 21:15Α ΚατηγορίαΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - South Coast Capitals
1 - 4
AM
14/05/2018 19:50Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
6 - 3
RWB
16/05/2018 21:10Α ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - South Coast Capitals
2 - 2
AM
21/05/2018 20:00Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
0 - 0
RWB