ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ

profile_picture
Έτος γεννήσεως 2013

Αγώνες

     
15/09/2013 20:40Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
3 - 6
DM   
22/09/2013 17:20ΚύπελλοΜυρμιδόνες F.C. - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 1
CM 
26/09/2013 21:00Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1 - 1
LB 
05/10/2013 21:10Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - NOVA ROMA
2 - 3
DM  
13/10/2013 20:40Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - OLYMPIC ‘89
3 - 2
DM    
20/10/2013 19:00Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - AJAX
1 - 3
DM   
03/11/2013 20:40Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - Μυρμιδόνες F.C.
0 - 5
DM  
17/11/2013 20:40Β' ΚατηγορίαSIERRA MAESTRA - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
5 - 1
DM  
24/11/2013 20:40Β' ΚατηγορίαΑΔΕΣΠΟΤΟΙ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 1
DM
27/11/2013 19:30Α' ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ
1 - 3
MF
08/12/2013 20:40Β' ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 1
DM   
15/12/2013 19:00Β' ΚατηγορίαΔΙΟΝΥΣΟΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
0 - 1
DM  
18/12/2013 21:10Β' ΚατηγορίαΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
6 - 1
DM  
29/12/2013 12:20Α' ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΕΩΣ
2 - 2
MF
29/12/2013 10:40Β' ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 4
DM  
04/01/2014 21:10Β' ΚατηγορίαALIMOUNDA - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 4
DM 
12/01/2014 15:40Β' ΚατηγορίαΔΟΞΑ ΒΑΡΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
6 - 4
DM 
19/01/2014 15:40Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΕΚ ‘96
2 - 1
DM   
26/01/2014 14:00Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 1
DM 
02/02/2014 12:20Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ-ROXY
3 - 1
DM   
08/02/2014 19:35Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
8 - 3
DM 
15/02/2014 21:10Β' Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 4
DM   
23/02/2014 09:00Β' ΚατηγορίαΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 3
DM 
09/03/2014 14:00Β' ΚατηγορίαNOVA ROMA - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 8
DM  
15/03/2014 21:10Β' ΚατηγορίαOLYMPIC ‘89 - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 2
DM   
23/03/2014 19:00Β' ΚατηγορίαAJAX - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 1
DM 
30/03/2014 14:00Β' ΚατηγορίαΜυρμιδόνες F.C. - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 4
DM  
07/04/2014 19:45Β' ΚατηγορίαΚΑΡΕΑΣ F.C. - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 0
DM  
13/04/2014 19:00Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - SIERRA MAESTRA
2 - 0
DM 
27/04/2014 19:00Β' ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΔΕΣΠΟΤΟΙ
3 - 1
DM  
14/02/2015 19:35Β1 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 2
DM   
28/02/2015 18:00Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΠΑΠΑΓΟΣ
2 - 2
DM  
07/03/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαLODGE FC - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 4
DM
14/03/2015 19:35Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ANDALUCIA
0 - 0
DM 
21/03/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 4
DM 
29/03/2015 19:00Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - TRELLEBORG
1 - 4
DM
04/04/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - OLYMPIC ‘89
5 - 2
DM 
18/04/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΟΥΔΙΟΥ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
0 - 2
DM 
27/04/2015 19:45Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
2 - 2
DM
09/05/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 3
DM
16/05/2015 21:10Β1 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΛΥΚΟΙ 2014
0 - 3
DM
24/05/2015 17:20Β1 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 6
DM
05/12/2015 21:10Β2 ΚατηγορίαΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 2
DM  
10/12/2015 20:30Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 2
DM
13/12/2015 13:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΕΚ ‘96
2 - 1
DM 
27/02/2016 18:00Β2 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 1
DM
02/03/2016 19:30Β1 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 2
CM
20/03/2016 16:40Β2 ΚατηγορίαΛΥΚΟΙ 2014 - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
6 - 1
DM
03/04/2016 13:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
5 - 6
DM  
10/04/2016 18:20Β2 ΚατηγορίαΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 0
DM 
16/04/2016 19:35Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΝΕΜΕΣΙΣ ΚΑΡΕΑ
0 - 3
DM 
24/04/2016 13:20Β2 ΚατηγορίαΑΕΚ ‘96 - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 1
DM 
08/05/2016 13:20Β2 ΚατηγορίαΑΙΟΛΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 5
DM 
18/09/2016 16:40ΚύπελλοΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ALEMAO FC
0 - 3
DM 
25/09/2016 21:30Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ
6 - 1
DM 
09/10/2016 20:00Β1 ΚατηγορίαALEMAO FC - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
3 - 1
DM 
16/10/2016 15:00Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ
0 - 2
DM 
23/10/2016 15:00Β1 ΚατηγορίαΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
3 - 6
DM  
30/10/2016 20:00Β1 ΚατηγορίαΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ
1 - 2
DM   
06/11/2016 16:40Β1 ΚατηγορίαΛΕΟΝ ΔΑΦΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΕΥΚΩΝ ΠΑΡΟΥ
3 - 1
DM 
18/01/2017 19:30Β2 ΚατηγορίαLOCO FAMILY - ΙΜΒΡΟΣ
3 - 0
CM
23/01/2017 19:50Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΙΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
3 - 1
CM  
02/02/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 1
CM
08/02/2017 19:35Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
4 - 1
CM
13/02/2017 19:45Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΙΜΒΡΟΣ
4 - 2
CM
21/02/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - INTERNATIONAL PLAYERS
1 - 3
CM
28/02/2017 20:10ΚύπελλοΙΜΒΡΟΣ - ΔΥΝΑΜΟ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
2 - 4
CM
06/03/2017 21:15Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - BLACK OPS
0 - 2
CM
13/03/2017 19:45Β2 Κατηγορία ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΙΜΒΡΟΣ
4 - 1
CM  
29/03/2017 19:30Β2 ΚατηγορίαΜΠΕΜΠΗΔΕΣ - ΙΜΒΡΟΣ
7 - 2
CM
10/04/2017 20:15Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
5 - 4
CM   
22/05/2017 21:25SUMMER CUP GROUP C 2017ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
1 - 2
DM 
29/05/2017 21:10SUMMER CUP GROUP C 2017ΠΕΡΔΙΚΑΚΙ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 2
DM  
07/06/2017 21:15SUMMER CUP GROUP C 2017ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΙΚΑΡΟΣ
2 - 4
DM 
23/09/2017 21:00ΚύπελλοWEST PRIEST - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
5 - 3
DM  
04/10/2017 19:30Β2 ΚατηγορίαINTERNATIONAL PLAYERS - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 3
DM  
17/10/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 2
DM 
23/10/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΙΜΒΡΟΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 2
DM 
06/11/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΑΓΡΟΤΙΚΗ
1 - 3
DM  
15/11/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΕΣ ΣΕΠΑ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 0
DM
15/11/2017 21:00Β2 ΚατηγορίαLODGE FC - ΙΜΒΡΟΣ
2 - 0
CM
04/12/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - WEST PRIEST
3 - 2
DM  
29/11/2017 19:30Β2 ΚατηγορίαGROUPAMA ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 9
DM 
11/12/2017 19:50Β2 ΚατηγορίαΚΕΝΤΡΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ι. ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΑΡΧΟΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
0 - 6
DM 
20/11/2017 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
2 - 1
DM 
21/12/2017 21:45Β2 ΚατηγορίαΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 4
DM  
08/01/2018 21:15Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ ΕΝΩΣΗ
2 - 1
DM 
18/01/2018 21:00Β2 ΚατηγορίαLODGE FC - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 1
DM 
31/01/2018 21:15Β2 ΚατηγορίαBLACK OPS - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
4 - 2
DM 
07/02/2018 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - INTERNATIONAL PLAYERS
2 - 0
DM 
13/02/2018 21:00Β2 ΚατηγορίαDHL - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 0
DM 
05/03/2018 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΙΜΒΡΟΣ
1 - 3
DM 
13/03/2018 21:00Β2 ΚατηγορίαΑΓΡΟΤΙΚΗ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
3 - 3
DM    
21/03/2018 21:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΕΣ ΣΕΠΑ
2 - 8
DM  
17/04/2018 20:20Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - GROUPAMA ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
4 - 3
DM 
23/04/2018 21:25Β2 ΚατηγορίαWEST PRIEST - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
5 - 4
DM 
24/05/2018 21:10Β2 ΚατηγορίαΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - LODGE FC
3 - 0
DM 
24/09/2018 21:20ΚύπελλοBLACK OPS - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 5
DM 
11/10/2018 21:15B2 LeagueΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο. - INTERNATIONAL PLAYERS
4 - 2
DM  
18/10/2018 21:15B2 LeagueΟΡΙΩΝΕΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 5
DM   
03/10/2018 21:30B2 LeagueΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
1 - 2
DM 
30/10/2018 21:15B2 LeagueΔΟΞΑ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ - ΒΑΡΚΙΖΑ Α.Ο.
2 - 2
DM