Σε περίοδο αγωνιστικού φορμαρίσματος βρίσκεται το Δίκτυο

Προσφυγικό Δίκτυο - Απόλλων Καισαριανής 3-2 (Β1)

Το Προσφυγικό Δίκτυο πιστοποίησε ότι διανύει περίοδο αγωνιστικού φορμαρίσματος και πήρε τη δεύτερη σερί του νίκη, με 3-2 απέναντι στον Απόλλωνα Καισαριανής. Οι Καισαριανιώτες από τη μεριά τους επίσης έδειξαν ξανά καλά στοιχεία, πάλεψαν το ματς με πάθος και έδωσαν μάχη μέχρι τέλους, με αποκορύφωμα τα γκολ των Νταλιου και Σαριγιαννάκη, ωστόσο στο τέλος γνώρισαν την ήττα, που βέβαια ήρθε με ψηλά το κεφάλι. Σε γενικές γραμμές, η αναμέτρηση των δυο ομάδων ήταν ιδιαίτερα δυνατή και αμφίρροπη στη μεγαλύτερη διάρκειά της, καθώς και οι δυο έδειξαν ότι ήθελαν τη νίκη διακαώς. Με τη ζυγαριά να τραμπαλίζεται ανάμεσα στους δυο αντιπάλους, όλα μαρτυρούσαν ότι τον τελικό νικητή θα έκριναν οι λεπτομέρειες, και από τη στιγμή που εκεί ανώτερο ήταν το Προσφυγικό Δίκτυο, ήρθε και το τελικό σκορ 3-2.

Απόλλων Καισαριανής: Βασδέκης, Κωτσης, Νταλιος, Τζάνης, Χαντατ Μ., Κομνηνός, Χαντατ Α., Χριστοφόρου, Καζακόπουλος, Σαριγιαννάκης, Γκιουρκας, Ροκόπουλος