Δεύτερη συνεχόμενη νίκη μετά το κύπελλο

Λύκοι 2014 – Χαωνες 1-2 (Β1)

Μετά τη νίκη τους στο κύπελο, οι νεοεισελθώντες  Χαωνες πήραν και νίκη και στον πρωτάθλημα για την 1η αγωνιστική, επικρατώντας των Λύκων με 1-2. Οι δυο ομάδες ήταν ισάξιες στη μεγαλύτερη διάρκεια της αναμέτρησης και το σκορ ήταν ρευστό μέχρι το τελευταίο λεπτό. Οι φιλοξενούμενοι όμως ήταν ένα κλικ καλύτεροι και τελικά πήραν τη νίκη στις λεπτομέρειες. Ματσαγκουρας και Καζαμίας έδωσαν με τα γκολ τους στην ομάδα τους την πρώτη της νίκη, ενώ για τους Λύκους σκόραρε ο Κατσίκης.

Λύκοι 2014: Σάββας, Γιαννακουδάκης, Ιωακειμίδης, Πανιτσίδης, Σταχτιάρης, Τοτης, Κωστάκης, Μαλτέζος, Βανη, Σαράντης, Κωστούρος, Κατσικας, Vejzati, Βλάσσης, Γιαννακόπουλος, Κατσίκης, Αρβανίτης

Χαωνες: Γεωργαλής, Θανάσης, Μπλετσας, Ματσαγκουρας, Σαμπαλαρης, Νταουτι, Καζαμίας, Κάσσος, Νατζιωλαρης, Χαρκα, Γιακμογλου, Στεφατος, Σταυρίδης, Θάνος, Γιάννης, Μποζιώρης, Ζενος, Χιωτογλου, Νικολας